Publicitātes foto

TV24 ēterā atgriežas raidījums, kuru veido arī skatītājs – “Uz līnijas” 16

Autors: Lelde Veinberga, TV24

Nākamnedēļ, 3. oktobrī, TV24 ēterā atgriežas skatītāju iecienītais raidījums “Uz līnijas”, kurā kā ierasts balss tiek dota arī skatītājiem – zvanot vai rakstot savu jautājumus un komentārus ētera laikā!

Reklāma
Reklāma
7 dārzeņi, kas palīdz atbrīvoties no taukiem vidukļa zonā, ja tos patērē katru dienu
Putina draudi iebrukt Baltijā un izraisīt Eiropā jaunu karu ir jāuztver nopietni, brīdina bijušais ASV armijas ģenerālis 164
Klusā okeāna ūdeņos atklāta būtne, kuras dzīves ilgums ir cilvēka prātam neaptverams
Lasīt citas ziņas

“Uz Līnijas” ir interaktīvs televīzijas raidījums, kurā katru darba dienas vakaru uz sarunu aicināti viesi, lai runātu par valstī aktuālām tēmām un sniegtu atbildes uz jautājumiem par procesiem, kas ietekmē sabiedrības ikdienu. TV24 direktors Klāvs Kalniņš norāda, ka raidījums “Uz Līnijas” jau ir sevi pierādījis, kā raidījums, kas palīdz sabiedrībai padziļināti izprast ikdienas svarīgākās ziņas un notikumus.

Viesi iztaujās, skatītāju zvanus un WhatsApp ziņas pieņems raidījuma vadītājs Jānis Labucs. “Arī raidījuma 5. jubilejas sezonā “Uz Līnijas” turpinās būt vienīgais raidījums starp Latvijas televīzijas kanāliem, kurā skatītāju iespēja uzdot jautājumus tiešraides laikā tiek izvirzīta kā satura prioritāte. Esmu patiesi priecīgs, ka 5 gados esam spējuši raidījuma laikā veidot sabiedrības saikni gan ar politiķiem, gan ar dažādu jomu ekspertiem un viedokļu līderiem, sniedzot atbildes uz skatītāju jautājumiem un problēmsituācijām,”gandarījumu pauž raidījuma vadītājs Jānis Labucs.

CITI ŠOBRĪD LASA

Raidījuma mērķis ir nojaukt robežu starp televīziju un skatītāju, ļaujot ikvienam uzdot ētera viesim sev interesējošos jautājumus visas tiešraides laikā.

Lai Jūsu jautājumi vienmēr sasniegtu raidījuma vadītāju, aicinām visus skatītājus savā kontaktu sarakstā pievienot TV24 studijas tālruni 67630301 un studijas “WhatsApp” telefona numuru 20019275.

Skatieties raidījumu “Uz līnijas” no 3.oktobra katru darbadienas vakaru tiešraidē plkst. 18:30 kanālā TV24!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.