Foto-LETA

Ūdens jūrā sasilis gar visu Latvijas piekrasti 0

Visā Latvijas piekrastē ūdens temperatūra ir vismaz +18 grādu, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.

Reklāma
Reklāma
Pasauli nākamgad gaida vēl šausminošāki pārbaudījumi: gaišreģes Vangas prognozes 2026. gadam 1
Veselam
Atpūta nav slinkums, tā ir atjaunošanās! 13 ieradumi, kas slepus paātrina novecošanos
VIDEO. “Dzirdu sišanas troksni, paņemu telefonu un intereses pēc piezūmoju…” Ogres iedzīvotājs dalās ar amizantu skatu, ko izdevies iemūžināt
Lasīt citas ziņas

Sestdienas priekšpusdienā ūdens temperatūra jūrā bija +18..+20 grādu, vakarpusē gaidāma tās paaugstināšanās līdz +19..+22 grādiem.

Saskaņā ar Rīgas domes sniegto informāciju ūdens temperatūra galvaspilsētas peldvietās sestdienas rītā bija +18 grādu jūrā, aptuveni +20 grādu Daugavā un Ķīšezerā, +23 grādi Bābelītes ezerā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Latvijas upēs un ezeros ūdens sasilis līdz +20..+25 grādiem, vēsāks ūdens saglabājas dažās mazākās un straujākās upēs.

Sestdien vietām Vidzemē, Latgalē un Zemgales austrumu daļā līst, atsevišķās vietās līst stipri un pērkona pavadībā. Pārējā Latvijā ir pārsvarā saulains laiks.

Gaisa temperatūra plkst.12 bija +22..+26 grādi, piekrastes lielākajā daļā +21..+22 grādi.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.