Latvijas Lauksaimniecības universitāte.
Latvijas Lauksaimniecības universitāte.
Foto-LETA

Ūdens līmenis upēs pārsvarā pazeminās 0

Ūdens līmenis Latvijas upēs pārsvarā pazeminās, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra operatīvā informācija.

Lai krīzes vai kara situācijā neciestu badu… 10 pārtikas produkti, kuri nebojājas gadiem ilgi
Kokteilis
Kas jūs bijāt iepriekšējā dzīvē? Vienkāršs aprēķins pēc dzimšanas datuma var sniegt atbildi
Pēc Irānas “nē” Trampam ASV “pastardienas lidmašīna” pamanīta riņķojam virs ASV kodolieroču vadības centra
Lasīt citas ziņas

Dažās Kurzemes upēs palu atkāpšanās sākās jau janvāra beigās, un patlaban visās Kurzemes upēs ūdens līmenis krītas.

Arī Lielupē un citās Zemgales upēs ūdens līmenis pazeminās vai nedaudz svārstās. Daugavā ūdens līmenis lēnām kāpj, bet tas ir krietni zemāks nekā parasti palu laikā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Aiviekstes lejtecē ūdens līmenis pamazām krītas, bet pie Lubānas ir nemainīgs. Applūdušas zemākās palienes. Gaujā nav vērojamas būtiskas ūdens līmeņa izmaiņas.

Citās Vidzemes un Latgales upēs ūdens līmenis pazeminās vai nedaudz svārstās. Arī Ogres upē turpinās ūdens līmeņa lejupslīde.

Ūdens temperatūra ir 0..+2 grādi.

Tuvākajās dienās upēs pārsvarā gaidāma lēna ūdens līmeņa pazemināšanās.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.