Foto: ekrānuzņēmums no skaties.lv

Ūdrītis beidzot atvēris acis, vēsta žurnāls 0

Pievieno LA.LV

Pēc nepilna mēneša, ko grupas “The Hobos” līderis Rolands Ūdris-Balodis (40) pēc piedzīvotā ceļu satiksmes negadījuma pavadīja bezsamaņā, viņš beidzot ir atvēris acis, vēsta žurnāls “Vakara Ziņas”.

Kokteilis
TESTS. Kurā krēslā sēdīsies terapeita kabinetā? Tava izvēle jau pirmajās sekundēs daudz atklāj
Kokteilis
Būs par ko priecāties! Septembris šīm 5 zodiaka zīmēm solās būt īpaši labs
Teju 3000 cilvēku pazuduši bez vēsts, bet posta vidū noticis arī kāds brīnums
Lasīt citas ziņas

Kā ziņots, grupas “The Hobos” līderis, mūziķis Rolands Ūdris-Balodis smagi cieta nelaimes gadījumā – viņu 17. janvāra pēcpusdienā Rīgas centrā notrieca automašīna. Rezultātā viņš guva ļoti smagas, dzīvībai bīstamas ķermeņa traumas un nonāca reanimācijā.

Nu saņemtas ziņas, ka mūziķa veselības stāvoklis uzlabojies. Kāds anonīms Rolanda paziņa žurnālam atklājis, ka viņš esot atvēris acis, tomēr pagaidām apstiprinājuma šai informācijai nav.

Vēlam Rolandam atveseļošanos!

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.