Foto-LETA/AFP

Ugunsgrēka dēļ no dzīvojamās mājas Saldū naktī evakuēti pieci cilvēki 0

Aizvadītajā naktī Saldū izcēlies ugunsgrēks kādā dzīvojamā mājā, tāpēc no ēkas nācies evakuēt piecus cilvēkus.

RAKSTA REDAKTORS
“Jūs tur tajā valdībā esat nojūgušies?” Valdība par tautas naudu reklamē sevi komercmedijos 19
Zeme ir nolemta bojāejai: atklāts, kad un kāds būs pasaules gals
Veselam
Antivakseri tagad dziļi nožēlo?! Pētījumā atklāta sensacionāla informācija par Covid-19 vakcīnām 8
Lasīt citas ziņas

Kā aģentūra LETA uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD), ugunsgrēks izcēlies ap plkst.1 divstāvu dzīvojamā nama pirmā stāva dzīvoklī. Degušas sadzīves mantas 30 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēkā neviens cilvēks nav cietis.

Savukārt plkst.3.44 Vidzemes ugunsdzēsēji saņēma izsaukumu uz Burtnieku novada Rencēnu pagastu, kur dega pirts 20 kvadrātmetru platībā. Arī šajā ugunsgrēkā cilvēki necieta.

CITI ŠOBRĪD LASA

LETA jau ziņoja, ka Priekuļu pagasta Jaunraunā vakar no rīta bija aizdegusies cūku ferma un blakus esošā katlumāja. Ugunsgrēkā tika nopostīta daļa ēkas, taču kūtī esošās 90 cūkas izdevās glābt.

Kā liecina VUGD apkopotā operatīvā informācija, aizvadītajā diennaktī, laikā no 2.novembra plkst.6.30 līdz 3.novembra plkst.6.30, dienests kopumā saņēmis 31 izsaukumu – dzēsti 15 ugunsgrēki, veikti 14 glābšanas darbi, bet divi izsaukumi izrādījušies maldinoši. Neviens cilvēks ugunsnelaimēs nav cietis.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.