Ilustratīvs foto,
Ilustratīvs foto,
Foto: SCANPIX/EPA/LETA

Ugunsgrēkā paliatīvās aprūpes centrā Polijā četri bojāgājušie 0

Pievieno LA.LV

Ugunsgrēkā paliatīvās aprūpes centrā Polijā pirmdien gājuši bojā četri cilvēki un 22 cietuši, ziņo mediji.

Kokteilis
Paši izdarīs, atrisinās un tiks galā: nosauktas zodiaka zīmes, kas nelūdz palīdzību pat tad, kad tā nepieciešama
Vienā dienā zaudēti divi iznīcinātāji: Ukrainā izskan runas par kļūdainiem lēmumiem
Ogrizko paziņoja, ka Krievijā briest iespaidīgāki notikumi nekā Prigožina sacelšanās
Lasīt citas ziņas

Ugunsgrēks izcēlās ap plkst.3 naktī paliatīvās aprūpes centrā Hojņicē, Polijas rietumos, atsaucoties uz ugunsdzēsības dienestu, vēstīja ziņu aģentūra PAP.

22 cietušo vidū ir policists, kurš glābšanas operācijas laikā saindējies ar dūmiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Liesmas ir apdzēstas un visi cietušie nogādāti slimnīcā.

Sākotnējā izmeklēšana liecina, ka ugunsgrēks izcēlies, vienam no pacientiem smēķējot, telekanālam TVN24 sacīja policijas preses pārstāvis.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.