Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto-LETA

Ugunsgrēks Rīgā, Buru ielā, skāris trīs ēkas 0

Pievieno LA.LV

Rīgā, Buru ielā agrā trešdienas rītā izcēlies ugunsgrēks, skarot trīs ēkas, pirmdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam “Rīta Panorāma” sacīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Viktorija Gribuste.

Patiesība nākusi klajā: Marks Rite paver priekškaru vienam no Eiropas noslēpumiem par karu Ukrainā
Veselam
Brīdinājuma pazīmes: ārsti identificējuši 4 miega problēmas, kas var liecināt par demences attīstību
Lietuvā strauji izplatās nelāga slimība: pats biedējošākais – nav zināms, kā saslimušie inficējās
Lasīt citas ziņas

Notikuma vietā strādāja vairākas VUGD ekipāžas, un tādējādi tika satiksme slēgta abos virzienos. Izsaukumu uz Buru ielu VUGD saņēmis plkst.3.14, bet lokalizēt ugunsgrēku izdevies plkst.6.37.

Uguns pilnībā skāris divstāvu koka dzīvojamo ēku, daļēji skāris līdzās esošu ēku, kā arī deg vēl vienas mājas jumts. Divi no degošajiem namiem bijuši neapdzīvoti, bet viens – daļēji apdzīvots, un no tā evakuēti seši cilvēki.

CITI ŠOBRĪD LASA

Aģentūrai BNS Gribuste pavēstīja, ka cietušo negadījumā nav. Viņa arī prognozēja, ka, visticamāk, neizdosies atklāt ugunsgrēka rašanās iemeslus, ņemot vērā, ka koka ēka, kurā degšana sākusies, ir nodedzis pilnībā.

Kopējā degšanas platība – 2245 kvadrātmetri.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.