Foto: AP/Scanpix/LETA

Ukrainas armija: Krievija cenšas ielenkt ukraiņus Doneckas virzienā 0

Krievijas karaspēks gatavojas Severskijdoņecas upes forsēšanai un aktīvi cenšas ielenkt Ukrainas vienības Doneckas virzienā, ceturtdien ziņo Ukrainas armijas ģenerālštābs.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Eksperti atklāj 5 uztura bagātinātājus, kuri šoruden glābs tavu imunitāti: nē, sarakstā nav D vitamīna
Šāds skats vērojams ilgu laiku… Saeimas ārkārtas sēdē redzamā deputātu attieksme “izsit korķus”
Mūžībā devusies Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku Goda virsvadītāja Inta Dimante
Lasīt citas ziņas

Doneckas virzienā ienaidnieka vienības turpina aktīvas darbības uz kontaktlīnijas, cenšoties ielenkt ukraiņu spēkus.

Lai to panāktu, krievi ir uzlabojuši taktiskās pozīcijas Limanskes virzienā. Iebrucēji gatavojas Severskijdoņecas upes forsēšanai ar kauju.

CITI ŠOBRĪD LASA

Severodoneckas virzienā krievi uzbrūk Orehovai, bet Avdijivkas virzienā pretinieks veic intensīvas apšaudes ar mērķi sagrābt Marjinku un Očeretini.

Kurahoves virzienā iebrucēji ar artilērijas atbalstu uzbrūk Staromajorskes-Velika Novosilkas un Ļubimivkas un Zelene Poles virzienā.

SAISTĪTIE RAKSTI