Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis pie pretgaisa aizsardzības sistēmas “Patriot” raķetes.
Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis pie pretgaisa aizsardzības sistēmas “Patriot” raķetes.
Foto: AFP/SCANPIX

Ukraiņi notriekuši visus Kijivai uzbrukušos krievu dronus 89

Ukraiņu karavīri notriekuši visus dronus, ko naktī uz svētdienu Krievija raidījusi uz Kijivu un tās piepilsētām, pavēstīja Kijivas pilsētas kara administrācijas vadītājs Serhijs Popko.

Kokteilis
2026. gada upuri: šīs zodiaka zīmes saņems skarbu mācību no likteņa
Apstiprināts galējais prāmja “Estonia” katastrofas cēlonis. Tas ir negaidīts 24
Eiropa ir brīdināta! Krievijas “Pastardienas radio” pārraida 15 šifrētus ziņojumus; pieminēta arī Latvija 90
Lasīt citas ziņas

“Naktī ienaidnieks atkal izmantoja savus bezpilota lidaparātus pret Kijivu! Krievijas droni uz Ukrainas galvaspilsētu nāca viļņos un no dažādiem virzieniem. Gaisa trauksme pilsētā tika izsludināta trīs reizes un kopumā ilga vairāk nekā piecas stundas,” paziņoja Popko.

Ukrainas pretgaisa aizsardzība notrieca visus dronus, kas tika pamanīti gaisa telpā virs Kijivas un tās piepilsētām, norādīja Popko, piebilstot, ka pagaidām nav ziņu par bojāgājušajiem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.