Foto: Reuters/Scanpix/LETA

Ukraiņu režisors Kannu kinofestivālā protestē pret Krieviju 0

Ukraiņu režisors Maksims Nakonečnijs trešdien ieradies uz savas filmas seansu Kannu kinofestivālā ar plakātu, kurā nosodīta Krievija.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Sieviete, pētot mammas skolas albumu, uzduras kādai unikālai fotogrāfijai: vai atpazīsti, kurš tajā redzams?
Kas notiek Lietuvā? Aculiecinieks iemūžinājis uz dzelzceļa sliedēm reti redzamu ainu
Veselam
Ārste atklāj piecus dīvainus, bet efektīvus veidus, kā izvairīties no saaukstēšanās
Lasīt citas ziņas

Nakonečnijs kopā ar komandu devās uz savas filmas “Butterfly Vision” seansu sirēnu skaņas pavadībā. Viņi izritināja plakātu ar uzrakstu “Krievi nogalina ukraiņus. Vai jums šķiet aizskaroši vai satraucoši runāt par šo genocīdu?”.

Filmēšanas komandas dalībnieki aizsedza savas sejas ar caurspīdīgām sloksnēm, uz kurām uzrakstīti vārdi “Sensitīvs saturs”. Viņu sejas aiz tām izskatījās kā cenzēti attēli.

CITI ŠOBRĪD LASA

Filmēšanas komanda noradīja, ka ukraiņi dzird sirēnas aurojam četras līdz piecas reizes dienā.

Šogad šī ir jau trešā reize, kad Kannu kinofestivāla sarkanais paklājs pieredzējis politiskas akcijas.

SAISTĪTIE RAKSTI