Auto un tehnoloģijas

Uz Ceļa Drošāk Kopā ar Compensa KASKO!0

Publicitātes foto

Apdrošināšanas kompānija Compensa savas darbības laikā ir centusies pielāgoties savu klientu vēlmēm un vajadzībām, kā arī spējusi mainīties līdzi laikam. Compensa nemitīgi uzlabo un papildina savu produktu, lai spētu sniegt pēc iespējas pilnvērtīgākus pakalpojumus, piedāvājot dažādus jaunus risinājumus KASKO apdrošināšanā. Nesen uzņēmumā ieviests jauns pakalpojums – ceļu satiksmes negadījums bez pašriska – ja būs notikusi transportlīdzekļu sadursme, Jums nebūs jāsedz pašrisks, neatkarīgi no tā, kāds ir pamata pašrisks polisē un kurš ir vainīgs ceļu satiksmes negadījumā.

Ar KASKO – drošāk!

Mēs visi zinām, ka dzīvē mēdz gadīties neparedzētas situācijas, turklāt dažkārt tās var būt visai nepatīkamas. Prātīgāk būtu laicīgi padomāt par to, kā nodrošināties, lai problēmu atrisināšana būtu vienkāršāka. Compensa KASKO visu risku apdrošināšanas polise sniedz iespēju pasargāt sevi no daudzu starpgadījumu sekām, piemēram:

• Transportlīdzekļa bojājumiem, kuri radušies dažādu iemeslu dēļ,

• Transportlīdzekļa bojāejas,

• Transportlīdzekļa zādzības, nolaupīšanas vai apzagšanas;

• Bojājumiem, kurus radījusi ūdens vai uguns iedarbība (piemēram, plūdi, aizdegšanās utt.);

• Bērnu sēdeklīšu, portatīvo datoru, kā arī dažāda veida aktīvas atpūtas inventāra zādzības no transportlīdzekļa salona;

• Transportlīdzekļa stiklu plīsumiem;

• Bojājumiem, kuri radušies, nonākot sadursmē ar meža zvēriem (piemēram, alni, stirnu, mežacūku utt.).

Jūs noteikti piekritīsit, ka ikviens no šiem riskiem ir pietiekami nopietns, kā arī to seku novēršana bieži vien var izmaksāt dārgi. KASKO polise šajā gadījumā darbosies kā tavs labākais draugs, kurš palīdzēs pasargāt gan tevi, gan arī tavu transportlīdzekli. Iegādājoties KASKO polisi apdrošināšanas kompānijā Compensa, jūs aizmirsīsiet par to, kas ir nekvalitatīva apkalpošana, jo Compensa vienmēr ir rūpējusies par to, lai viņu klienti justos īpaši. Ikvienam tiek izmantota individuāla pieeja, lai pēc iespējas labāk izprastu klienta vēlmes, kā arī spētu piedāvāt viņam izdevīgākos pakalpojumus.

Kā jau minēts iepriekš, Compensa sniedz palīdzību ne tikai jau uzskaitītajos gadījumos, bet arī tad, ja, piemēram, aukstā ziemas rītā jums neizdodas iedarbināt auto, vai arī ir nepieciešams nomainīt riepu. Compensa ir padomājusi arī par tādām situācijām, kad neapdzīvotā vietā pēkšņi beidzas degviela – palīdzības dienests parūpēsies par tās piegādi. Tāpat avārijas gadījumā var tikt nodrošināti transportlīdzekļa evakuācijas pakalpojumi. Compensa patiesi spēj parūpēties par to, lai atvieglotu jūsu dzīvi!

Ceļu satiksmes negadījums bez pašriska – kā tas darbojas?

Viens no biežākajiem apdrošināšanas gadījuma iemesliem ir transportlīdzekļu sadursme, kas var radīt transportlīdzeklim ļoti nopietnus bojājumus. Jebkurš negadījums ir nepatīkams, taču, ja Jūs šajā negadījumā esiet vainīgs un Jums papildus vēl jāsedz daļa no izmaksām (klienta pašrisks), veicot sava transportlīdzekļa remontu, tad šis negadījums kļūst vēl vairāk nepatīkamāks. Mēs saprotam, ka jebkuram var gadīties, tāpēc saviem klientiem piedāvājam draudzīgu risinājumu – ceļu satiksmes negadījums bez pašriska Ja būs notikusi sadursme starp divām vai vairākām automašīnām, un neatkarīgi no tā, kas būs vainīgs negadījuma izraisīšanā, jūsu auto bojājumu radītajām izmaksām mēs nepiemērosim pašrisku, lai arī kāds pamata pašrisks Jums nebūtu noteikts polisē.

Kā veidojas maksa par KASKO polisi?

Ņemot vērā to, ka KASKO polise piedāvā nodrošināties pret ļoti plašu risku klāstu, tās prēmiju jeb cenu ietekmē dažādi faktori. Viens no tiem ir jau minētais pašrisks jeb polisē norādītā summa, kuru, iestājoties apdrošināšanas gadījumam, sedz pats klients. Jo lielāka pašriska summa tiks izvēlēta, jo zemāka būs KASKO prēmija un otrādi. Taču, aprēķinot KASKO polises prēmiju, vērā tiek ņemts arī automašīnas izlaiduma gads, modelis, marka, kā arī paša autovadītāja vecums un braukšanas stāžs. Vēl viens svarīgs faktors, kuru ņem vērā daudzi apdrošinātāji, aprēķinot polises cenu, ir teritorija, kurā darbosies apdrošināšana (Latvija, Baltijas valstis, Eiropa utt.).

Iegādājies KASKO, neizejot no mājas!

Lai noskaidrotu, cik maksā KASKO, vairs nav nepieciešams doties pie apdrošinātāja uz biroju. Tagad to ir iespējams izdarīt internetā – ātri un ērti. Viss, kas jāizdara – jāienāk vietnē www.online.compensa.lv, jāievada visus nepieciešamos datus par savu transportlīdzekli, un dažās sekundēs Compensa kalkulators izrēķinās tavas KASKO polises cenu.

KASKO polise, atšķirībā no OCTA, nav obligāta, taču tā segs zaudējumus neatkarīgi no tā, kurš izraisījis negadījumu. Domā ilgtermiņā, izvēlies Compensa KASKO un brauc droši!

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
Raivis Šveicars
Ekonomika
Datorspēle pret koronavīrusu
2 dienas
LE
LETA
Ekonomika
Latvijā izstrādātas lietotnes pievienojas “Huawei AppGallery” interneta veikalam
2 dienas
TA
Tavs Auto TV
Ekonomika
Kā mainās bremzēšanas ceļš atkarībā no ātruma un riepu stāvokļa? Skaties “Tavs Auto TV”
3 dienas

Lasītākie

LE
LETA
Veselam
Diennakts laikā konstatēti 16 jauni Covid-19 gadījumi, kopējam slimnieku skaitam sasniedzot 509 1
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Aizputes novadā kravas automašīna uz pārbrauktuves taranējusi pasažieru vilcienu
6 minūtes
LE
LETA
Dabā
Saule mīsies ar mākoņiem. Pastiprināsies anticiklona ietekme
1 stunda
LE
LETA
Veselam
Epidemiologs: Visticamāk, ar Covid-19 būs jāsadzīvo ilgu laiku
18 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Dod zaļo gaismu papildu pasākumiem Covid-19 krīzes pārciešanai
14 stundas