Foto: SCANPIX/REUTERS/LETA

Uzbrucējs Parīzes policijas galvenajā mītnē nogalinājis četrus policistus 0

Kāds vīrietis ceturtdien Parīzes policijas galvenajā mītnē uzbrucis ar nazi policistiem, četrus no viņiem nogalinot, bet pats ticis nošauts, ziņo avoti.

Kokteilis
Lielais horoskops februārim visām zodiaka zīmēm: kāds iemīlēsies, bet kādu citu gaida papildu ienākumi
Viņš to nekad neatzīs: žurnālists nācis uz pēdām Putina mazajam noslēpumam, kas daudz ko izskaidro
“Viņš teica, ka ir ļoti laimīgs būt tur…” Latvijā kritušā Kanādas karavīra tēvs sniedzis pirmo interviju
Lasīt citas ziņas

Francijas mediji vēsta, ka uzbrucējs strādājis administratīvā amatā stingri apsargātajā ēkā un policisti viņi nošāvuši ēkas pagalmā.

Izmeklētāji uzskata, ka uzbrukumu izraisījis strīds darba vietā.

CITI ŠOBRĪD LASA
Foto: SCANPIX/EPA/LETA

Kā pavēstīja policijas arodbiedrības pārstāvis, uzbrucējs izmantojis keramikas nazi. Viņš uzbrukumu sācis savā birojā un tad pārvietojies pa ēku.

Parīzes centrā esošā ēka noslēgta un notikuma vietā atrodas ārkārtas dienestu automašīnas. Slēgta arī vismaz viena metro stacija.

Policijas galvenā mītne atrodas netālu no Parīzes Dievmātes katedrāles un citiem populāriem tūrisma objektiem.

Foto: SCANPIX/AFP/LETA
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.