Foto – LETA

Uzkops, neuzkops? Atcerēsies, aizmirsīs? 1

Rīgā, Vienības gatves un Telts ielas krustojumā, atrodas kapsēta, kurā guldīti Otrajā pasaules karā kritušie krievu puiši. Garām braucot, jau ilgāku laiku vēroju šos kapus un domāju: “Kas gan te notiks pirms 9. maija?

Lai krīzes vai kara situācijā neciestu badu… 10 pārtikas produkti, kuri nebojājas gadiem ilgi
Kokteilis
Kas jūs bijāt iepriekšējā dzīvē? Vienkāršs aprēķins pēc dzimšanas datuma var sniegt atbildi
Pēc Irānas “nē” Trampam ASV “pastardienas lidmašīna” pamanīta riņķojam virs ASV kodolieroču vadības centra
Lasīt citas ziņas

Uzkops, neuzkops? Atcerēsies, aizmirsīs?” Dažas dienas pirms 9. maija, kad ar pilnu jaudu noritēja tingeltangeļa iekārtošana pie “Uzvarētāju” pieminekļa, te atveda zemi un uzkopšana sākās. Taču laika pietrūka, un līdz ar to vēl tagad, kad pagājuši gandrīz divi mēneši, puse kritušo karavīru kapsētas ir neapkopta un slīkst nezālēs.

Tā nu tās lietas ir. Tam, ko vajadzētu Ždanokas kundzei (un citiem viņai līdzīgiem “cīnītājiem” par krievvalodīgo tiesībām Latvijā) tiešām izdarīt un organizēt, lai izdara, viņai nav laika, jo bija jāpiedalās Krimas krievvalodīgo “tiesību” aizstāvēšanā un Krimas autonomijas organizēšanā.

Edgars Vimba Rīgā

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.