Foto – LETA

Uzņemta filma par Latgali
 0

Pievieno LA.LV

Trīs žurnālisti ‒ Sandijs Semjonovs, Gundars Rēders un Dīvs Reiznieks ‒ izveidojuši filmu par Latgali, lai kliedētu stereotipus par šo reģionu kā depresīvu Latvijas daļu


 

NASA satelīti uz Zemes fiksējuši netipiskus procesus, kas notiek tieši naktīs
Patiesība nākusi klajā: Marks Rite paver priekškaru vienam no Eiropas noslēpumiem par karu Ukrainā
Situācija kļūst nopietna: ASV ir nobažījušās, ka Krievijas kampaņa pret Baltijas valstīm varētu pāraugt kaut kā lielākā
Lasīt citas ziņas

Dokumentālā filma “Latgale. Trīs stāsti” uzņemta pēc Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas un Latgales plānošanas reģiona pasūtījuma.

Filmā akcentēti Latgales pozitīvie un iedvesmojošie stāsti, lai tie kalpotu par iedvesmu gan Latgales, gan visas Latvijas iedzīvotājiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Ar šo filmu vēlamies kliedēt vismaz dažus no stereotipiem par Latgales reģiona sociāli ekonomisko situāciju un popularizēt reģiona aktualitātes, akcentējot tā potenciālu, attīstības iespējas un vietējās iniciatīvas,” norādījis vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Edmunds Sprūdžs.

Latgales plānošanas reģiona administrācijas vadītāja Iveta Maļina-Tabūne atzīst: “Jā, Latgalē ir lielāks bezdarbs un nav tik labi attīstīta biznesa infrastruktūra, bet tieši tādēļ mums ir nepieciešams izcelt Latgales reģiona rīcības cilvēkus, kuri, neskatoties uz grūtībām, spēj strādāt ar izciliem sasniegumiem”.

Filmas pirmizrāde notiks rīt, 31. janvārī, plkst. 18 Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas telpās Ūdens ielā 6, Rīgā.

 

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.