“HTC” uzsāk centienus izglābties? 0

Tehnoloģiju kompānija “HTC”, kuras mobilie tālruņi pēdējos gados cieš no strauja pārdoto apjomu krituma, mēģina atgūt zaudēto. “HTC” pirmais solis ir vidējās klases viedtālruņu klāsta atjaunošana.

Reklāma
Reklāma
Uzzini, kura suņu šķirne atbilst tavam dzimšanas datumam – rezultāts pārsteidz daudzus
TV24
“Kodolzemūdene jau pie Krievijas robežas, Putin, un vispār, amerikāņi, sākam izmēģināt savus kodolieročus!” Rajevs “atšifrē” Trampa pēdējos dusmu izvirdumus
FOTO. “Sēnīte” pamazām atgūst savu spozmi – noņemta gadiem krātā sūnu kārta 22
Lasīt citas ziņas

Pirmais jaunums “Desire 10 Lifestyle” pie mums nonāca septembra beigu daļā, bet “Desire 10 Pro” – oktobrī. Ražotājs norāda, ka abiem viedtālruņiem būs stereoskaļruņi, kas atrodami arī “HTC 10” flagmanī, kam būtu jānodrošina labākas kvalitātes skanējums nekā konkurentu tālrunim tajā pašā cenu kategorijā. “Desire 10 Pro” saņēmis “MediaTek Helio P10” procesoru kopā ar 3 vai 4 GB RAM (atkarībā no atmiņas izmēra), ievērojamu 20 megapikseļu galveno kameru, bet tālruņa cena solās būt zem 300 eiro. Savukārt “Desire 10 Lifestyle” būs aprīkots ar “Snapdragon 400” procesoru, ar 2 vai 3 GB RAM un 13 megapikseļu galveno kameru. Modeļa cena gan vēl nav zināma, bet tai būtu jābūt krietni mazākai par dvīņubrāļa cenu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.