Ekonomika
Bizness

Uzticības zaudēšanas dēļ no amata atbrīvo “Enefit” valdes priekšsēdētāju Betheru0


Jānis Bethers
Jānis Bethers
Publicitātes foto

Papildināta ar Jāņa Bethera viedokli.

Ar SIA “Enefit” īpašnieces “Eesti Energia” lēmumu ir pārtrauktas darba attiecības ar Jāni Betheru, SIA “Enefit” valdes priekšsēdētāju. Minētā lēmuma iemesls ir uzticības zaudēšana, ko izraisījuši Eesti Energia iekšējo noteikumu un darījumu noteikumu pārkāpumi.

Sadarbība neesot iespējama

Saskaņā ar vienīgā SIA “Enefit” akcionāra un “Eesti Energia” valdes priekšsēdētāja Hando Sutera (Hando Sutter) norādīto turpmāka sadarbība ar Jāni Betheru nav iespējama.

“”Enefit” ir atpazīstams uzņēmums, kurš Latvijā piedāvā dažādus energorisinājumus un kam mūsu klienti ļoti uzticas. Lai saglabātu šo ar darbu nopelnīto uzticību, mums ir arī jābūt nevainojamai vadībai. Mēs necietīsim apšaubāms rīcību un tāpēc esam izlēmuši pārtraukt darba attiecības ar Jāni Betheru,” skaidro Suters.

Krists Mertens un Klāvs Poriķis turpinās darbu SIA “Enefit” valdē, savukārt tirdzniecības un klientu operāciju vadītājs Indreks Randvērs (Indrek Randveer) kļūs par jauno valdes locekli. Līdz brīdim, kamēr tiks atrasts jauns valdes priekšsēdētājs, šo amatu ieņems Krists Mertens.

Pašlaik nav iespējams sniegt vairāk informācijas par notikušo, jo šī informācija ir konfidenciāla, norāda uzņēmums.

Atšķīrās redzējums par uzņemuma attīstību

“”Enefit” īpašnieka “Eesti Energia” un mans redzējums par biznesa attīstību un uzņēmuma pārvaldību krasi atšķīrās un nespējām rast vienotu izpratni par tālāko sadarbību,” paziņojumā plašsaziņas līdzekļiem skaidro Bethers.

Viņš uzņēmumu vadīja 11 gadus. Bethers ir lepns par “Enefit” sasniegto šajos gados, kuru laikā “”Enefit” ir izaudzis par vienu no vadošajiem enerģijas piegādātājiem, nodrošinot Latvijas uzņēmumiem arī visus ar enerģētikas nozari saistītos risinājumus”.

Lielākais pēdējā gada sasniegums un veiksmes stāsts, viņaprāt, ir “Enefit” starts mājsaimniecību segmentā.

Uzziņa:

Saistītie raksti

“Enefit” apgrozījums pērn bija 59,559 miljoni eiro, kas ir par 28,6% vairāk nekā gadu iepriekš, un uzņēmums strādāja ar 2,433 miljonu eiro zaudējumiem pretēji 1,079 miljonu eiro peļņai 2017.gadā, liecina “Firmas.lv” informācija.

Kompānija reģistrēta 2006.gada maijā, un tās pamatkapitāls ir 7,484 miljoni eiro. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Igaunijas uzņēmums “Eesti Energia”.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.