“Uzvara-Lauks” par 257 500 eiro iegādāsies miglotāju 0

Pievieno LA.LV

Lauksaimniecības uzņēmums “Uzvara-Lauks” par 257 500 eiro iegādāsies miglotāju, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Kokteilis
6 Latvijas novadi, kuros dzīvo visgudrākie cilvēki – šeit prot ne tikai pelnīt, bet arī gudri saimniekot
Veselam
Neraksturīgi vēža simptomi, kurus nevajadzētu ignorēt: ārsts nosauc vairākas pazīmes
RAKSTA REDAKTORS
Šausmu stāsts no Jēkabpils slimnīcas – mediķi izraisa dzemdības, kurās mazulis piedzimst bez dzīvības pazīmēm 49
Lasīt citas ziņas

Attiecīgajā iepirkumā starp trim pretendentiem par uzvarētāju atzīta SIA “Amazone”, kuras piedāvātā līgumcena ir 257 500 eiro.

Miglotāju plānots iegādāties un uzstādīt līdz 2018.gada 1.decembrim, piesaistot finansējumu Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) pasākumā “Ieguldījumi materiālajos aktīvos”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pērn “Uzvara-Lauks” strādāja ar 7,892 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 16,7% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās trīs reizes un bija 218 404 eiro.

Kompānija “Uzvara-Lauks” ir izveidota uz kādreizējā kolhoza – agrofirmas “Uzvara” – bāzes. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 2,377 miljoni eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Arnis Vējš. “Uzvara-Lauks” audzē kviešus, miežus un rapsi, kā arī audzē graudaugu sēklas materiālus. Sabiedrībai pieder arī kafejnīca “Miķelis” un lauksaimniecības mašīnu muzejs.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.