Vācija aizņem visu goda pjedestālu vīru bobslejā 1

Gints Narogs, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

7 pārtikas produkti un dzērieni, kas veicina grumbu veidošanos un paātrina novecošanos 25
Seni un spēcīgi ticējumi: šīs lietas nekad nedrīkst ne aizņemties, ne aizdot
4 ikdienišķas un efektīvas lietas: tās palīdz tikt vaļā no liekā svara, ja tev nepatīk sportot 7

Vīru bobsleja divnieku sacensībās visu goda pjedestālu aizņēma Vācijas ekipāžas, Oskaram Ķibermanim ieņemot devīto, bet Emīlam Cipulim 17. vietu.

Par trīskārtēju olimpisko čempionu kļuva galvenais favorīts Frančesko Frīdrihs, kurš četru braucienu summā par 0,49 sekundēm pārspēja Johannesu Lohneru. Savukārt uz trešo vietu otrajā sacensību dienā pakāpās un tur palika Kristofs Hāfers (+1,69).

Ķibermanis ar stūmēju Matīsu Mikni otrajā sacensību dienā braucienos uzrādīja desmito un piekto rezultātu, bet summā augstāk netika – devītā vieta (+2,45), bet olimpiskie debitanti Cipulis/Edgars Nemme sacensības noslēdza 17. pozīcijā (+4,01).

Šodien pirmie treniņi četrinieku ekipāžām, kur startēs tikai Ķibermanis ar stūmējiem Mikni, Nemmi un Dāvi Spriņģi. Sacensības nedēļas nogalē un Latvijas bosblejistu izredzes uz augstvērtīgāku vietu ir lielākas nekā divniekos, kurš šosezon švaki gāja arī Pasaules kausa posmos.