“Bullīšos”, ko dēvē arī par hokeja loteriju, veiksmīgāka bija Vācija 2

Gints Narogs, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

8 veidi, kā bērnu izaudzināt par potenciālo psihoterapeita pacientu 13
NATO admirālis atklāj, vai ir pazīmes, ka Krievija tuvākajā laikā plāno iebrukt kādā no NATO valstīm
FOTO. Ieva Brante demonstrē lielisku veidu, kā parādīt krāpniekiem viņu īsto vietu

Pasaules čempionāta pusfinālu vakar kā pirmās sasniedza ASV un Vācijas izlases.

Amerikāņi pārliecinoši ar 6:1 uzvarēja Slovākiju, svaru kausu savā pusē noliecot jau pirmajā periodā, kurā guva trīs vārtus. Turpinājumā spēle bija līdzīgāka, taču slovākiem variantu nebija.

Uzvarētājiem pa diviem vārtiem guva Kolins Blekvels un Konors Gārlands, bet vārtos Kels Petersens atvairīja 27 no 28 metieniem.

Krietni interesantāka bija Vācijas un Šveices izlašu cīņa, kurā ar 3:2 pēcspēles metienos uzvaru svinēja vācieši.

Ramons Unterzanders un Fabriss Hercogs līdz 34. minūtei panāca 2:0 Šveices labā, taču sāncenši spēja atspēlēties, izceļoties Tomam Kīnhaklam un Leonam Gavankem.

Neizšķirtu vācieši, kuriem piederēja pārsvars (metieni 40:22), panāca vien 44 sekundes pirms pamatlaika beigām, kad bija nomainījuši vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju.

Desmit minūšu papildlaikā uzvarētājs netika noskaidrots, savukārt “bullīšos”, ko dēvē arī par hokeja loteriju, veiksmīgāka bija Vācija, kas izmantoja divus izgājienus, kamēr Šveice vienu.

Uzvaras ripu Vācijas izlasē guva Marsels Nēbelss, kurš uzvaras vārtus guva arī spēlē pret Latviju.

Pārējie divi pusfinālisti kļuva zināmi vakara spēlēs. Somija cīnījās ar Čehiju, bet Krievijas Olimpiskās komitejas (ROC) komanda ar Kanādu, kura ceturtdaļfinālā iekļuva caur adatas aci. Pusfināli “Arēnā Rīga” notiks sestdien, bet cīņas par finālu svētdien.