Vai Latviju ir jāpadara par krieviem nepievilcīgu vidi? Kalniete atzīst, ka ir viens pretlīdzeklis 61

Vai Latviju ir jāpadara par krieviem nepievilcīgu vidi? TV24 raidījumā “Nedēļa. Post Scriptum” komentāru sniedz Eiropas Parlamenta deputāte (JV) Sandra Kalniete.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts?
TV24
“Viss ir slikti!” Krievijas karavīrs raudot dalās ar notiekošo frontē
“Kad esi ko parādā VID, atgādinājumi nāk nemitīgi, bet, ja esi strādājošs pensionārs, neviens neatgādina…” Iveta par pensionāru iespējām saņemt pārrēķinu
Lasīt citas ziņas

Viņa atgādina Igaunijas piemēru, kurā pat padomju laikā ļoti negribīgi runāja vai vispār atteicās runāt krievu valodā.

“Tas ir viens no paņēmieniem,” Kalniete atzīst, bet nav pārliecināta, vai tas palīdzēs: “Tā ir tauta, kurai piemīt ļoti liela spēja visur, kur viņi ierodas, atvest līdzi Krieviju gan uzvedības manierē, gan ģērbšanās, gan lamu vārdu lietošanas līmenī utt. Es to esmu redzējusi Ņujorkā, es to esmu redzējusi Vācijā, es to esmu redzējusi faktiski visur, kur es esmu braukusi.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņa uzskata, ka vienīgais pretlīdzeklis ir pašapziņa.

“Ne jau mums ir jānodarbojas ar to, kā mēs viņus atgrūžam – mums ir jānodarbojas ar sevis stiprināšanu. Es domāju, ka līdz ar okupekļa nojaukšanu šis process ir sācies,” Kalniete saka.

Uzvaras parkā esošā padomju pieminekļa pēdējā elementa - obeliska - demontāžas darbi

Viņa atzīst, ka arī Eiropā viņu tracinājis, ka visi spriedelējušo, ko un kā par kādu jautājumus teiks Krievijas līderis Vladimirs Putins.

“Mēs veltam tik daudz enerģijas, lai viņu apspriestu gadiem, gadu desmitiem, tā vietā, lai mēs savu enerģiju koncentrētu uz to, kādai Eiropai ir jābūt pie agresīvas Krievijas,” politiķe uzsver.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.