Foto: Edijs Pālens/LETA

Vai uzbrukums bija iepriekš izplānots? Jaunākā informācija par Liepājā nogalinātā tramvaja vadītāja lietu 4

Pievieno LA.LV

Tiesa šodien lēma Liepājā par tramvaja vadītāja nogalināšanu aizdomās turētajam vīrietim piemērot drošības līdzekli apcietinājumu, aģentūru LETA informēja Valsts policijā (VP).

TV24
Šobrīd vāc parakstus petīcijai Krievijā, lai Putinu apveltītu ar ārkārtas pilnvarām un Baltiju pasludinātu par “Krievijas suverenitātes” zonu
Kokteilis
7 lietas, ko piektdienās nevajadzētu darīt, ja negribi piesaukt sev nelaimi 1
Kokteilis
“Smalks pāris kā no kino!” Kulbergs ar kundzi viesojas Parīzē, un pēc bilžu publicēšanas visi runā tikai par vienu pamanītu faktu 75
Lasīt citas ziņas

Pēc VP paustā, policija turpina skaidrot notikušā motīvus, taču pašreizējā informācija liecina, ka uzbrukums tramvaja vadītājam nebija iepriekš plānots.

Zināms, ka 1959.gadā dzimušais vīrietis ir iepriekš sodīts par svešas kredītkartes nelikumīgu izmantošanu.

CITI ŠOBRĪD LASA

LETA jau rakstīja, ka ceturtdien Liepājā aizdomās par tramvaja vadītāja nogalināšanu aizturētais vīrietis bijis alkohola reibumā. Aizturētajam izelpā konstatētas 1,9 promiles alkohola.

59 gadus vecais tramvaja vadītājs ceturtdien Liepājā darba laikā tika sadurts kaklā un no gūtajām traumām slimnīcā mira. Iespējamais uzbrucējs neilgi pēc uzbrukuma aizturēts.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.