Ekrānuzņēmums no video

Vai Vējonis šodien izvedīs uz pils balkona jauno premjeru? 1

Pievieno LA.LV

Kopš 13. Saeimas vēlēšanām apritējušas trīs nedēļas.

Mājas
Ja cilvēks uzaudzis nabadzībā, viņam kā pieaugušajam ir grūti atteikties no šiem 7 ieradumiem
“Šodien uz vīra vārda jau tiek vērts konts amerikāņu bankā. Nu nopietni?” Sieviete nikna uz CSDD; LA.LV izpēta, vai tas ir reāli iespējams
Veselam
Īsti šķiedrvielu rekordisti: 6 pārtikas produkti, kurus ar steigu jāiekļauj savā uzturā
Lasīt citas ziņas

Otrdien, 30. oktobrī, Valsts prezidents Raimonds Vējonis aicinājis trīs premjera amata kandidātus – Arti Pabriku (Attīstībai/Par!), Aldi Gobzemu (KPV LV) un Jāni Bordānu (Jaunā konservatīvā partija) – sniegt informāciju, vai un kas panākts.

Komentējot gaidāmo tikšanos ar trīs premjera amata kandidātiem, politologi Ivars Ījabs un Filips Rajevskis apšauba iespēju, ka prezidents kādu no viņiem varētu izvirzīt Ministru prezidenta amatam.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Skaidrs, ka šovakar Valsts prezidents Raimonds Vējonis uz Rīgas pils balkona neizvedīs nākamo Ministru prezidentu,” sacīja Ivars Ījabs.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.