Foto: NMPD

Vairāki cilvēki nonākuši mediķu aprūpē pēc kritiena no augstuma 0

Pievieno LA.LV

Aizvadītajā diennaktī vairāki cilvēki pēc kritiena no augstuma nonākuši mediķu aprūpē, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) Komunikācijas nodaļas vadītāja Ilze Bukša.

Veselam
Kardiologs nosaucis dzērienu, no kura vajadzētu atteikties ikvienam – tas var nopietni kaitēt sirdij
Dārzs
Dārzā burtiski ņudzēs ērces – no kāda populāra košumkrūma labāk atteikties?
Kadirovs ievelk asti starp kājām un pamatīgi nodod krievus
Lasīt citas ziņas

Mediķu palīdzība bija nepieciešama kādam 65 gadus vecam vīrietim Vidzemē, kurš pirms pāris dienām mājās veica remontdarbus un neveiksmīgi krita no divarpus metru augstuma. Cietušais tika nogādāts slimnīcā ar konstatētu krūškurvja ievainojumu un muguras skriemeļu bojājumiem.

Zemgalē kāds 38 gadus vecs vīrietis, veicot jumta remontdarbus, kritis no aptuveni trīs metru augstuma, gūstot iespējamus mugurkaula bojājumus.

CITI ŠOBRĪD LASA

Turpat Zemgalē kāda 59 gadus veca sieviete mājās kritusi no pusotra metra augstuma, kā rezultātā cietusī lauzusi roku un guvusi galvas traumu. Sieviete vidēji smagā stāvoklī tika nogādātas slimnīcā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi devušies uz 1146 izsaukumiem, no tiem 176 bijuši saistīti ar dažāda veida traumām.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.