Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls.
Foto – LETA/Edijs Pālēns

Valdgales ugunsgrēka dzēšanā vairs nevajag Baltkrievijas helikopteru 0

Valdgales kūdras purvā vairs nenotiek degšana ar atklātu liesmu, tāpēc šodien Baltkrievijas dienestu helikopters atgriezīsies Baltkrievijā, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Reklāma
Reklāma
TV24
“Nodod informāciju, lai atslēdz pilnībā visu no elektrības!” Eksperts atklāj sabotāžu, kas slēpās aiz masveidā nosūtītajām ziņām
“Es joprojām esmu šeit!” Par mirušu pasludināts vīrietis atmostas uz operācija galda brīdī, kad ārsti gatavojas izņemt viņam sirdi
Pārsteidzošs pavērsiens! Zelenskis piedāvā Krievijai negaidītu darījumu
Lasīt citas ziņas

Atsevišķās vietās turpinās tikai gruzdēšana, tāpēc nav nepieciešams ugunsgrēka dzēšanai no gaisa izmantot trīs helikopterus, skaidroja dienestā.

Ņemot vērā iepriekšminēto, nolemts samazināt dzēšanas atbalstu no gaisa. Dzēšanas darbus turpinās Latvijas un Lietuvas bruņoto spēku helikopteri.

CITI ŠOBRĪD LASA

Jau ziņots, ka ugunsgrēks kūdras purvā izcēlās 17.jūlija pievakarē. Vēlāk liesmas izplatījās arī mežā. Ugunsgrēka dzēšanā Latvija lūdza Baltkrievijas palīdzību, kas 25.jūlijā nosūtīja helikopteru.

Neskatoties uz helikopteru izmantošanu, visticamāk, kūdras degšanu un gruzdēšanu Valdgales pagastā pilnībā varēs likvidēt tikai rudens lietavās, iepriekš pauda VUGD pārstāvji.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.