Varjam traumas dēļ sezona beigusies 0

Pievieno LA.LV

Rīgas “Dinamo” uzbrucējam Fredrikam Varjam traumas dēļ sezona ir beigusies, ceturtdien pastāstīja hokeja komandas galvenais treneris Peka Rautakallio.

90. gadu principi, kas toreiz šķita pašsaprotami un ko ievēroja katrā mājā – pie vairākiem no tiem sākam atgriezties
Gribi, lai darba devējs tevi dievina? Ir piecas frāzes, kas jebkura vadītāja ausīm būs kā medus
Mīklainos apstākļos pazudusi lidmašīna ar vairākiem cilvēkiem uz klāja – publiskoti pilota pēdējie vārdi
Lasīt citas ziņas

Marcela Hosas pārcelšanu uz otro uzbrucēju virknējumu ceturtdien uzvarētajā spēlē pret Ņižņijnovgorodas “Torpedo” Rautakallio izskaidroja ar Varja gūto traumu, jo izmaiņas bijušas neizbēgamas. Taču izmaiņu sastāvā pēc neveiksmīgas trešdienas spēles, iespējams, būtu vēl vairāk, ja Varjs netiktu savainots, jo kaut kas bija jādara, lai izmainītu komandas spēli, paskaidroja Rautakallio.

Nespēlējot Varjam, laukumā devās Ainārs Podziņš ceturtajā maiņā ar Juri Štālu un Mārtiņu Cipuli.

CITI ŠOBRĪD LASA

Jau ziņots, ka “Dinamo” ceturtdien viesos uzvarēja pagarinājumā ar 2:1, panākot izlīdzinājumu 1:1 Kontinentālās hokeja līgas (KHL) izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.