Latvijā
Novados

VDI darbiniece Gulbenes reģionā saslimusi ar Covid-19, kādēļ iestāde strādā attālināti0

Foto: SCANPIX/REUTERS/LETA

Pēc tam, kad saslimšana ar Covid-19 konstatēta kādai darbiniecei, uz attālinātu darba režīmu pārgājis Vidzemes reģionālās Valsts darba inspekcijas (VDI) Gulbenes sektors, aģentūrai LETA apliecināja VDI pārstāve Nellija Tomsone.

Viņa uzsvēra, ka ne inficētajai darbiniecei, ne arī kolēģiem, kas atzīti par viņas kontaktpersonām, nav bijis kontakta ar inspekcijas klientiem.

Taču visi kolēģi, kas ir kontaktējušies ar pašu darbinieci, ir apzināti, un atrodas pašizolācijā.

Piesardzības nolūkos viss sektors pašlaik strādā attālināti. Pagaidām plānots, ka šāds darba režīms turpināsies līdz 9.augustam, taču iespējamas arī izmaiņas.

Gadījumos, ka Gulbenes sektora apkalpojamajā teritorijā būs nepieciešama VDI darbinieku palīdzība, tiks iesaistīti kolēģi no Valmieras sektora vai citām struktūrvienībām, apliecināja Tomsone.

Tomsone klāstīja, ka saskaņā ar speciālistu norādījumiem ir dezinficētas gan telpas, gan dienesta automašīnas.

Tāpat tiek veikti Covid-19 testi kontaktpersonām.

Pašlaik arī VDI Cēsu un Alūksnes klientu apkalpošanas centros apmeklētāju klātienes pieņemšana nenotiek, jo to nodrošina darbinieki no Gulbenes. Konsultācijas un papildu informāciju pagaidām var saņemt telefoniski.

Jau vēstīts, ka no šodienas Covid-19 dēļ Gulbenes novadā klātienes apmeklējumiem vismaz uz divām nedēļām slēgtas pašvaldības iestādes, izņemot bērnudārza dežūrgrupas, paredz Gulbenes novada domes priekšsēdētāja Normunda Audziša (ZZS) otrdien izdotais rīkojums.

Šāds rīkojums izdots, ņemot vērā ar Covid-19 inficējušos skaita pieaugumu Gulbenes novadā. Rīkojumā no šodienas līdz 12.augustam noteikti stingrāki ierobežojumi slimības izplatības ierobežošanai Gulbenes novadā.

Lēmums pieņemts, pamatojoties uz 27.jūlijā sasaukto Gulbenes sadarbības teritorijas civilās aizsardzības komisijas sanāksmi un Slimību profilakses un kontroles centra epidemiologu rekomendācijām par turpmāko rīcību.

Saistītie raksti
Gulbenes novadā saslimstība ar Covid-19 pirmo reizi tika konstatēta 22.jūlijā.

Slimību profilakses un kontroles centrs trešdien informēja, ka aizvadītajā diennaktī atklāti vēl divi ar saslimšanas gadījumiem Gulbenē saistīti Covid-19 slimnieki. Turpinot epidemioloģisko izmeklēšanu Gulbenē, epidemiologiem ir izdevies noskaidrot visu saslimušo epidemioloģisko saikni un avotu, norādīja SPKC.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

LL
LETA, LA.lv
Veselam
Faktiskais ar Covid-19 inficēto skaits Latvijā varētu būt lielāks par oficiāli reģistrēto 1
4 stundas
LA
LA.LV
Pasaulē
Pasauli aizkustina medmāsa, kura Beirūtas sprādziena laikā izglāba trīs jaundzimušos
8 stundas
GN
Gints Narogs
Sports
“Reti kura sasniedza 20 gadus, bet Rebeka tika vistālāk,” treneris pēc Kohas paziņojuma izvēlēties mīlestību velta mīļus atvadu vārdus
7 stundas
LE
LETA
Latvijā
Rīgā vairs nebūs bezmaksas sabiedriskā transporta nevienos svētkos šogad 1
5 stundas
LE
LETA
Latvijā
Ar amonija nitrātu Latvijā ir saistīti 13 paaugstinātas bīstamības objekti
2 stundas