Kokteilis
Apbrīno

Biogrāfiskā romāna fragmentā par prinča Harija un Mārklas dzīvi, atklājusies neglīta hercogu rīcība pret Meganas tēvu Tomasu1


Megana ar savu tēti, Tomasu Mārklu.
Megana ar savu tēti, Tomasu Mārklu.
Foto: ekrānuzņēmums no “Instagram”

Jau 11. augustā pārdošanā nonāks biogrāfiskā grāmata, kas stāstīs par Meganas Mārklas un viņas vīra, prinča Harija, dzīves līkločiem. Grāmatai dots nosaukums “Finding Freedom: Harry and Meghan and the Making of A Modern Royal Family”, ko varētu tulkot kā “Ceļā uz brīvību: Harijs un Megana un viņu mūsdienīgā karaliskā dzīve”. Kopš brīža, kad kļuva zināms, ka šāda grāmata tiks izdota, laiku pa laikam medijos un sociālajās vietnēs tiek publicēti arī fragmenti no tās, kas raisa aktīvas diskusijas gan TV šovos, gan radio kanālos, gan sociālajos tīklos.

Spriežot pēc publicētajiem fragmentiem, grāmatā būs atklāti arī daudzi tādi fakti, kas varētu nepatiks pašiem Saseksas hercogiem. Un šajā sakarā pēc ilga klusēšanas laika savu viedokli izteicis arī Meganas tētis, Tomass Mārkls.

Viņš uzskata, ka viņa meitai un viņas vīram nevajadzētu šobrīd apspriest grāmatu un tajā pausto informāciju, jo viņi tāpat jau ir sabojājuši savu reputāciju: “Šobrīd ir slikts laiks, lai viņi par kaut ko vēl sūdzētos – cilvēki visā pasaulē cieš krīzes dēļ, ko izraisījis koronavīruss. Es mīlu savu meitu, bet nelepojos ar to, par ko viņa ir kļuvusi.”

Vienā no jaunākajiem publicētajiem grāmatas fragmentiem teikts, ka Megana un Harijs atteicās no iespējas pasargāt Meganas tēvu Tomasu no preses uzbrukumiem.

Saistītie raksti

“Tas ir fakts, ka britu karaliskā ģimene bija piedāvājusi savu palīdzību man, taču mana meita un viņas vīrs no šādas opcijas atteicās. Tie ir neticami jaunumi, protams, arī man…” – komentējis Tomass.

Megana ar savu tēvu, Tomasu Mārklu, neuztur nekādus kontaktus jau aptuveni divus gadus – tā vismaz apgalvo mediji. Kā zināms, Tomass atteicās ierasties meitas kāzās, jo nesen bija pārcietis smagu operāciju, bet tad, kad meita atteicās to pieņemt, Tomass pārdeva medijiem gan meitas bērnības fotogrāfijas, gan vēstuli, ko Megana bija adresējusi savam tēvam. Vēlāk vēstule tika publicēta vienā no lielākajiem britu tabloīdiem, par ko šobrīd norit tiesas process, jo Saseksas hercogi šo mediju iesūdzēja tiesā. Tomass Mārkls ne reizi nav saticis savu mazdēlu Ārčiju.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.