Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: Gatis Dieziņš/LETA

Veiktas izmaiņas kooperatīva “Abra” valdē 0

Veiktas izmaiņas lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvās sabiedrības “Abra” valdē, liecina informācija “Firmas.lv”.

Kļūdas, kas var maksāt ļoti dārgi! 14 lietas, ko nekad nedarīt, ja dzīvo viens
Kokteilis
Katram dzīvokļa vai mājas numuram līdzi nāk sava aura un “liktenis”. Noskaidro savējo!
Kokteilis
3 zodiaka zīmes, kurām gaidāmajās brīvdienās būs īpaši pozitīvi pavērsieni
Lasīt citas ziņas

Darbu valdē atstājis valdes loceklis Māris Millers, bet līdzšinējā kooperatīva valdes priekšsēdētāja Inese Karlova iecelta valdes locekles amatā.

Izmaiņas kooperatīva valdes sastāvā reģistrētas trešdien, 17.aprīlī.

CITI ŠOBRĪD LASA

Informācija “Firmas.lv” liecina, ka 2017.gadā “Abra” strādāja ar 9,252 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 1,2% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kooperatīva peļņa pieauga divas reizes – līdz 993 632 eiro. Kooperatīva 2018.gada rezultāti vēl nav publiskoti.

Kooperatīvs ir reģistrēts 2005.gadā, un tā pamatdarbības veids ir graudkopības, tauriņziešu un rapšu produkcijas realizācija, kā arī lauksaimniecības tehnikas noma un lauksaimniecības pakalpojumu sniegšana, lauksaimniecības preču iegāde un pārdošana kooperatīva biedriem un citiem partneriem.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.