Raimonds Vējonis
Raimonds Vējonis
Foto: Zane Bitere/LETA

Vējonis ticis skaidrībā ar LBS valdi; organizācijas padomi vadīs Voins 0

Otrdien par Latvijas Basketbola savienības (LBS) Padomes priekšsēdētāju ievēlēts organizācijas bijušais prezidents Valdis Voins, kā arī apstiprināta jaunā valde, kura darbosies LBS prezidenta Raimonda Vējoņa vadībā.

Reklāma
Reklāma
Ķermeņa valodas eksperte analizē Putina 29.februāra uzrunu: Sejā parādījās dažādās sāpju vai nožēlas mīmikas
Viņi piepildīs savus draudus: Hodžess nosauc iespējamo termiņu, kad Putins varētu uzbrukt Baltijas valstīm 53
Gada ienākumu deklarāciju iesniegšana sagādā nepatīkamu pārsteigumu – vīrietis atklāj, ka parādā valstij vairāk nekā 3000 eiro 43
Lasīt citas ziņas

LBS Padome otrdien apmierināja Kaspara Ciprusa un Gunta Šēnhofa lūgumu atbrīvot viņus no padomes locekļu pienākumiem un padomes sastāvā uzņēma finansistu Valdi Siksni.

Bez viņa LBS Padomē strādās arī basketbola kluba “Jelgava” valdes priekšsēdētājs Dins Ušvils, A/S “Valmieras Stikla šķiedra” un basketbola kluba “Valmiera Glass”/”Vidzemes Augstskola” valdes loceklis Ģirts Vēveris, basketbola kluba “Jūrmala” valdes priekšsēdētājs Jānis Drulle, basketbola kluba “Liepāja” prezidents Jānis Vilnītis, Daugavpils domes izpilddirektors Igors Aleksejevs, treneris un maksibasketbola spēlētājs Kārlis Strēlis, bijušie LBS prezidenti Valdis Voins, Ojārs Kehris un Uldis Grāvītis, bijušais tiesnesis Arnis Ozols, biznesa augstskolas “Turība” valdes priekšsēdētājs Aldis Baumanis, Latvijas Universitātes sporta centra direktors Uģis Bisenieks, jurists Sandis Petrovičs, mārketinga kompānijas “Inspired Latvia” dibinātājs Rūdolfs Andersons un “OlyBet Sports Bar” vadītājs Gints Pakārklis.

CITI ŠOBRĪD LASA

Padomē būs arī četru Latvijas vadošo vīriešu basketbola klubu un vadošās sieviešu basketbola komandas pārstāvji, kuri vārdi šobrīd vēl nav zināmi.

Otrdien Padome apstiprināja arī LBS Valdes sastāvu. Sekojot priekšvēlēšanu programmā solītajiem principiem, Vējonis darbam valdē aicinājis dažādu basketbola saimniecības nozaru un struktūrvienību pārstāvjus. Kopā ar prezidentu valdē strādās LBL klubu sanāksmes dalībnieku vairākuma atbalstu guvušais basketbola kluba “Valmiera Glass/ViA ģenerālmenedžeris Miks Balodis, kā arī Agris Galvanovskis (Treneru komisija), Edgars Jansons (3×3 basketbola komisija), Egils Lūsis (sieviešu basketbols), Klāvs Olšteins (Reģionu komisija) un Daiga Žvirble (Jaunatnes komisija).

Vējonis uzsver, ka valdē ir plaša basketbola sabiedrības pārstāvniecība un viņš ar šādu sastāvu cer nodrošināt regulāru saikni ar dažādām basketbola saimniecības struktūrvienībām, veicinot savstarpēju izpratne par kopīgi darāmo.

“No kolēģiem valdē gaidu ne tikai savu interešu pārstāvēšanu un aizstāvēšanu, bet arī plašāku skatījumu uz basketbola saimniecības attīstību un dažādu risinājumu piedāvāšanu. Turklāt valdes sēdēs bez balsstiesībām piedalīsies arī valstsvienību ģenerālmenedžeri Gunta Baško un Artūrs Štālbergs,” LBS citē Vējoņa teikto.

Tāpat otrdien, izvērtējot saņemtos LBS biedru priekšlikumus, LBS Padome apstiprināja pastāvīgās komisijas.

Prezidents tāpat kā LBS padome tiek vēlēts četru gadu periodam. Ierpriekšējā LBS prezidenta un Padomes pilnvaru termiņš beidzās 2020.gada 27.janvārī.

Voins LBS prezidenta amatu ieņēma kopš 2011.gada 2.februāra, organizācijas vadībā aizstājot ilggadējo prezidentu Ojāru Kehri. Iepriekšējās vēlēšanās 2016.gada janvārī viņš bija vienīgais kandidāts uz amatu un tika pārvēlēts vienbalsīgi.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
Kokteilis
FOTO. “Manas veiksmīgās, 47 gadus ilgās laulības atslēga ir labs sekss!” 81 gadu vecais Džo Baidens pastāsta pikantas lietas
TV24
Parādnieks ir kategorisks: “Pabalsti nav tāpēc, lai laistu pasaulē bērnus, bet pabalsti ir tāpēc, lai varētu atļauties bērnu!”
Ķermeņa valodas eksperte analizē Putina 29.februāra uzrunu: Sejā parādījās dažādās sāpju vai nožēlas mīmikas
Krievija aktīvi vervē algotņus trūcīgajās pasaules valstīs. Okupētajās teritorijās apmāca Kubas un Nepālas algotņus