Sports
Basketbols

Vējonis ticis skaidrībā ar LBS valdi; organizācijas padomi vadīs Voins0


Raimonds Vējonis
Raimonds Vējonis
Foto: Zane Bitere/LETA

Otrdien par Latvijas Basketbola savienības (LBS) Padomes priekšsēdētāju ievēlēts organizācijas bijušais prezidents Valdis Voins, kā arī apstiprināta jaunā valde, kura darbosies LBS prezidenta Raimonda Vējoņa vadībā.

LBS Padome otrdien apmierināja Kaspara Ciprusa un Gunta Šēnhofa lūgumu atbrīvot viņus no padomes locekļu pienākumiem un padomes sastāvā uzņēma finansistu Valdi Siksni.

Bez viņa LBS Padomē strādās arī basketbola kluba “Jelgava” valdes priekšsēdētājs Dins Ušvils, A/S “Valmieras Stikla šķiedra” un basketbola kluba “Valmiera Glass”/”Vidzemes Augstskola” valdes loceklis Ģirts Vēveris, basketbola kluba “Jūrmala” valdes priekšsēdētājs Jānis Drulle, basketbola kluba “Liepāja” prezidents Jānis Vilnītis, Daugavpils domes izpilddirektors Igors Aleksejevs, treneris un maksibasketbola spēlētājs Kārlis Strēlis, bijušie LBS prezidenti Valdis Voins, Ojārs Kehris un Uldis Grāvītis, bijušais tiesnesis Arnis Ozols, biznesa augstskolas “Turība” valdes priekšsēdētājs Aldis Baumanis, Latvijas Universitātes sporta centra direktors Uģis Bisenieks, jurists Sandis Petrovičs, mārketinga kompānijas “Inspired Latvia” dibinātājs Rūdolfs Andersons un “OlyBet Sports Bar” vadītājs Gints Pakārklis.

Padomē būs arī četru Latvijas vadošo vīriešu basketbola klubu un vadošās sieviešu basketbola komandas pārstāvji, kuri vārdi šobrīd vēl nav zināmi.

Otrdien Padome apstiprināja arī LBS Valdes sastāvu. Sekojot priekšvēlēšanu programmā solītajiem principiem, Vējonis darbam valdē aicinājis dažādu basketbola saimniecības nozaru un struktūrvienību pārstāvjus. Kopā ar prezidentu valdē strādās LBL klubu sanāksmes dalībnieku vairākuma atbalstu guvušais basketbola kluba “Valmiera Glass/ViA ģenerālmenedžeris Miks Balodis, kā arī Agris Galvanovskis (Treneru komisija), Edgars Jansons (3×3 basketbola komisija), Egils Lūsis (sieviešu basketbols), Klāvs Olšteins (Reģionu komisija) un Daiga Žvirble (Jaunatnes komisija).

Vējonis uzsver, ka valdē ir plaša basketbola sabiedrības pārstāvniecība un viņš ar šādu sastāvu cer nodrošināt regulāru saikni ar dažādām basketbola saimniecības struktūrvienībām, veicinot savstarpēju izpratne par kopīgi darāmo.

“No kolēģiem valdē gaidu ne tikai savu interešu pārstāvēšanu un aizstāvēšanu, bet arī plašāku skatījumu uz basketbola saimniecības attīstību un dažādu risinājumu piedāvāšanu. Turklāt valdes sēdēs bez balsstiesībām piedalīsies arī valstsvienību ģenerālmenedžeri Gunta Baško un Artūrs Štālbergs,” LBS citē Vējoņa teikto.

Tāpat otrdien, izvērtējot saņemtos LBS biedru priekšlikumus, LBS Padome apstiprināja pastāvīgās komisijas.

Saistītie raksti

Prezidents tāpat kā LBS padome tiek vēlēts četru gadu periodam. Ierpriekšējā LBS prezidenta un Padomes pilnvaru termiņš beidzās 2020.gada 27.janvārī.

Voins LBS prezidenta amatu ieņēma kopš 2011.gada 2.februāra, organizācijas vadībā aizstājot ilggadējo prezidentu Ojāru Kehri. Iepriekšējās vēlēšanās 2016.gada janvārī viņš bija vienīgais kandidāts uz amatu un tika pārvēlēts vienbalsīgi.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LA
LA.LV
Sports
VIDEO: Rūdolfs Balcers aicina – palieciet mājās un mazgājiet rokas
23 stundas
LA
LA.LV
Sports
Latvijas Hokeja federācija krasi samazinās darbinieku skaitu 1
23 stundas
LE
LETA/LA.LV
Sports
Džokovičs seko Federera pēdās un ziedo miljonu eiro
1 diena

Lasītākie

LL
LETA, LA.lv
Latvijā
Tukumā uguns no atkritumiem pārmetusies uz blakus esošo angāru, deg arī kūla
1 stunda
LE
LETA
Ekonomika
VID saņemti jau 498 iesniegumi dīkstāves pabalsta izmaksai
1 stunda
LE
LETA/AFP
Pasaulē
Lai ierobežotu Covid-19 izplatību, Krievija uz laiku slēgs sauszemes robežas
2 stundas
IE
Ināra Egle
Latvijā
Vai neievēro pašizolāciju? Iedzīvotāji ziņo par Saeimas deputātu atrašanos ārpus dzīvesvietas
44 minūtes
LE
LETA
Veselam
Pēdējā diennaktī apstiprināti 25 Covid-19 gadījumi. Trīs cilvēki stacionēti ar smagu slimības gaitu
9 stundas