Kokteilis
Apbrīno

Vēl viens solis tālāk: princis Harijs un Megana turpina pierādīt, ka nekad vairs neatgriezīsies britu karaliskajā ģimenē1

Foto: PA Images/ SCANPIX/ LETA

Megana Mārkla un princis Harijs ne vairs ar vārdiem, bet ar darbiem turpina pierādīt, ka vairs nekad neatgriezīsies britu karaliskajā ģimenē. Jau ziņots, ka tiesā pret britu izdevēju “Mail On Sonday”, kurš bija publicējis Meganas vēstules fragmentu, ko viņa bija adresējusi savam tēvam Tomasam, izskanējušas jaunas apsūdzības – tagad izvirzītas apsūdzības arī pret britu karalisko ģimeni un Lielbritānijas karalieni Elizabeti II, kura esot pieļāvusi to, ka britu tabloīdi “izķidā” Meganu medijos, kā rezultātā Mārklai esot nodarīts neatgriezenisks emocionāls kaitējums. Taču šoreiz Saseksas hercogi lēmuši par vēl kādu rīcību, kas viņus attālina no prinča Harija ģimenes – viņi nolēmuši oficiāli slēgt labdarības organizāciju “Sussex Royal Foundation”.

Megana un princis Harijs nosūtījuši visus nepieciešamos dokumentus uzņēmuma “Companies House & Charity Comission”, kuros ziņots, ka viņa vēlas pārtraukt šī fonda darbību, ko vēl tikai pirms gada viņi vēlējās pārvērst par vienu no veiksmīgākajām labdarības organizācijām pasaulē. “Sussex Royal Foundation” tika radīta kā atsevišķa organizācija, kas darbojas neatkarīgi no citiem britu karaliskās ģimenes locekļiem. Jāatgādina, ka tas notika pēc tam, kad Meganai Mārklai un Keitai Midltonei attiecībā uz labdarību bija atšķirīgi viedokļi un metodes.

Labdarības organizācija tikusi slēgta vairāku iemeslu dēļ. Pirmkārt, Megana un Harijs vairs nedrīkst oficiāli savā darbībā izmantot jēdzienu “Sussex Royal” – viņi slēdza arī sociālos kontus ar šādu nosaukumu. Otrkārt, pāris joprojām cer, ka viņiem izdosies uzsākt veiksmīgu darbību ar viņu jauno labdarības organizāciju “Archewell” – šo nosaukumu viņi vēl aizvien cenšas piereģistrēt Amerikā. Kā zināms, šī uzņēmuma nosaukums ir atvasināts no viņu dēliņa vārda Ārčijs.

Atgādināsim, ka šī gada 31.martā Megana Mārkla un princis Harijs parakstīja visus dokumentus, kuros oficiāli atteicās no piederības britu karaliskajai ģimenei un atteicās arī no garantētajiem finansiālajiem ienākumiem.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

Saistītie raksti
LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

IJ
Ieva Janelsiņa
Kultūra
Jaunā teātra sezona ir klāt. Ar kādām prasībām tagad jārēķinās skatītājiem?
Speciālreportāža 2 stundas
LE
LETA
Veselam
Aizvadītajā diennaktī nav reģistrēti jauni Covid-19 gadījumi, bet viens slimnieks stacionēts
41 minūtes
LE
LETA
Kultūra
Mūžībā devies rakstnieks un publicists Artūrs Snips
29 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Publiskoti oficiālie Baltkrievijas prezidenta vēlēšanu rezultāti
46 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Kā atšķiras un sakrīt krievvalodīgo interešu aizstāvju viedokļi? Priekšvēlēšanu duelī “Cīņa par Rīgu” Inna Djeri un Jānis Kuzins 1
1 stunda