
Ventspilniece ārzemēs nopērk auto, nenojaušot, kas notiks pēc tam 1
Teju neticamu pavērsienu piedzīvojusi kāda ventspilniece, kas ārzemēs iegādājusies auto.
Valsts policija informē, ka nedēļas nogalē kādā no Ventspils autoservisiem sieviete nogādāja automašīnu “Mazda”, jo bija radušās problēmas ar automašīnas degvielas tvertni. Autoservisā konstatēts, ka degvielas tvertnē ir izveidots slēpnis, kurā atradās vairāki iepakojumi ar nezināmas izcelsmes vielu.
Ierodoties Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa darbiniekiem, amatpersonas pārliecinājās par to, vai viela nav spādzienbīstama. Tad, kad draudi netika konstatēti, iepakojumi tika izņemti un nosūtīti ekspertīzei. Saņemot ekspertīzes slēdzienu, konstatēts, ka izņemtās sapresētās vielas kopējais svars bez iepakojuma ir 3,7 kg, kas satur 407,4 gramus metamfetamīna. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess.
Kriminālprocesa ietvaros noskaidrots, ka sieviete automašīnu iegādājusies ārzemēs un, tikko kā pamanījusi, ka no degvielas tvertnes pil ārā benzīns, aizvedusi automašīnu uz autoservisu, kur, noņemot bāku, konstatēts slēpnis ar iepakojumiem. Sieviete, to pamanīdama, nekavējoties izsaukusi Ventspils iecirkņa darbiniekus.
Kriminālprocesā turpinās pirmstiesas izmeklēšana.