Foto – LETA

Veselības ministra amata kandidāts Belēvičs atstāj SIA “Saules aptieka” valdi 5

Pievieno LA.LV

Uzņēmējs un Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) veselības ministra amata kandidāts Guntis Belēvičs atstājis aptieku un zāļu lieltirgotavas SIA “Saules aptieka” valdi, liecina informācija datubāzē “Lursoft”.

Kokteilis
Neoficiālie padomju laiku bagātnieki: neticami, bet tieši šo profesiju pārstāvji dzīvoja kā nieres taukos 23
Veselam
Veselā miesā vesels gars! Nosaukti 14 pārtikas produkti, kuri tiek uzskatīti par visveselīgākajiem
Kokteilis
Sava vieta Slaidiņam, sava – Īlonam Maskam: kā izskatītos Latvijas valdība, ja to sastādītu mākslīgais intelekts?
Lasīt citas ziņas

Valde tādējādi turpina darboties triju cilvēku sastāvā, un tajā atrodas Vija Belēviča, Artūrs Belēvičs un Anita Pozņaka. Izmaiņas Uzņēmumu reģistrā iegrāmatotas trešdien.

Belēvičs norādīja, ka atstājis visu to uzņēmumu vadību, kurā bijis amatpersona, jo Saeimas deputāti nevar būt komercsabiedrību amatpersonas. “Esmu iesniedzis visus dokumentus, lai vairs nebūtu nevienas komercsabiedrības vadībā. Ceru, ka šobrīd vairāk arī neesmu,” teica Belēvičs.

CITI ŠOBRĪD LASA

Jau vēstīts, ka Belēvičs ir viens no ZZS pārstāvjiem, kas ievēlēts 12.Saeimā un viņš ir arī ZZS virzītais veselības ministra amata kandidāts jaunajā valdībā.

“Saules aptieka” sastāvā darbojas trīs struktūrvienības – viena aptieka, tās filiāle un medikamentu vairumtirdzniecības noliktava.

“Lursoft” dati liecina, ka “Saules aptieka” dibināta 1998.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 180 tūkstoši latu (256,1 tūkstotis eiro), bet vienīgais īpašnieks ‒ Artūrs Belēvičs. 2013.gadā “Saules aptieka” strādāja ar 12,467 miljonu eiro apgrozījumu un 999 tūkstošu eiro peļņu.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.