Foto – AFP/LETA

Veselības problēmu dēļ Kims nepiedalās partijas dibināšanas svinībās 0

Pievieno LA.LV

Ziemeļkorejā valdošā Strādnieku partija šodien atzīmēja dibināšanas 69. gadskārtu, taču svinībās nepiedalījās valsts vadītājs Kims Čenuns, kuru, domājams, piemeklējušas nopietnas veselības problēmas, informē ārvalstu ziņu aģentūras.

NASA satelīti uz Zemes fiksējuši netipiskus procesus, kas notiek tieši naktīs
Patiesība nākusi klajā: Marks Rite paver priekškaru vienam no Eiropas noslēpumiem par karu Ukrainā
Veselam
Brīdinājuma pazīmes: ārsti identificējuši 4 miega problēmas, kas var liecināt par demences attīstību
Lasīt citas ziņas

Pēdējo reizi publiskā pasākumā Kims piedalījās septembra sākumā, kas kopā ar sievu apmeklēja kādu koncertu. Taču kopš tā brīža viņš vairs nav redzēts, gozējamies televīzijas kameru priekšā. Tas licis starptautiskajiem medijiem izteikt minējumus, ka Ziemeļkorejas līderim ir nopietnas veselības problēmas. Iepriekš britu laikraksts “The Daily Telegraph” rakstīja, ka Kimam lielā svara dēļ ir radušās problēmas ar potītēm un ceļiem.

Ziņu aģentūra “Reuters”, atsaucoties uz vārdā neminētiem avotiem Ziemeļkorejā, raksta, ka Kims kājas savainojumus guvis militāro mācību laikā. “Kims pavēlēja visiem ģenerāļiem piedalīties šajās mācībās. Arī viņš pats tajās piedalījās. Viņi rāpoja, skrēja un ripoja, un Kims sarāva kājas cīpslu, jo viņam ir liekais svars. Sākumā viņš klibodams, iznāca kameru priekšā, taču gūtais savainojums pasliktinājās. Kims ir pilnīgā ārstu uzraudzībā,” ziņu aģentūrai atklāja avots Ziemeļkorejas valdības aprindās.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ziemeļkorejas Strādnieku partijas pārstāvji arī noraidījuši izskanējušās baumas, ka Kimam tuvu stāvošie cilvēku viņu būtu gāzuši no varas. Arī Dienvidkorejas amatpersonas paudušas, ka, neskatoties uz Kima prombūtni, viņš joprojām vada valsti.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.