AFP/LETA

Veselības problēmu nomocītais Gulbis atsauc savu dalību Lionā 0

Dažādu veselības problēmu nomocītais slavenais Latvijas tenisists Ernests Gulbis atsaucis līdzdalību arī no nākamajā nedēļā Francijas pilsētā Lionā plānotā “Challenger” sērijas turnīra.

Reklāma
Reklāma
Brīdina par iespējamu katastrofu: Eiropu klusi iekaro “supermonstru” armija, kas posta ceļus un elektroapgādi
WSJ: Izraēla Irānā divu dienu laikā panāca to, ko Krievija 3 gados nespēja sasniegt Ukrainā 134
Kokteilis
“Sist viņu vajag!?” Bijušais bokseris Mairis Briedis komentē savas emocijas saistībā ar Rosļikova ievēlēšanu 63
Lasīt citas ziņas

Gulbis šajā nedēļā piedalījās “Challenger” turnīrā Čehijas pilsētā Prostejovā un pirmās kārtas mačā ar rezultātu 6-4, 6-2 apspēlēja slovāku Norbertu Gombosu, kurš ir pasaules ranga 93.vietā un turnīrā bija izlikts ar septīto numuru. Otrajā kārtā viņam vajadzēja tikties ar pieredzējušo spāni Tomiju Robredo, kurš rangā atrodams 274.vietā, tomēr vēdera muskuļa traumas dēļ latvietis šo cīņu nevarēja aizvadīt.

Tagad Gulbis atsaucis līdzdalību arī no Lionas turnīra, kur viņam bija garantēta vieta pamatsacensībās.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pašlaik Gulbis ATP rangā ir 230.pozīcijā, tomēr tā kā pagājušajā nedēļā viņš zaudēja Francijas atklātā čempionāta pirmajā kārtā, nespējot aizstāvēt pērn gūtos punktus, nākamajā nedēļā latvietis pasaules rangā atkritīs uz piektā simta beigām, zaudējot Latvijas pirmās raketes titulu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.