Ekrānuzņēmums no patversmes “Ulubele” “Facebook” ieraksta.

Vētra nav saudzējusi arī dzīvnieku patversmi “Ulubele” 21

Vētras laikā nokritusi priede sabojājusi divus dzīvnieku patversmes “Ulubele” voljēru žogus, aģentūra LETA noskaidroja patversmē.

Veselam
7 pārtikas produkti, kas var veicināt vēža attīstību – daļa no tiem garšo mums daudziem
Veselam
18 “neveselīgi” pārtikas produkti, kas patiesībā nāk par labu cilvēka organismam
Trešais pasaules karš jau ir sācies: Budanovs nāk klajā ar satraucošu paziņojumu par Ukrainu
Lasīt citas ziņas

Šobrīd, pateicoties darbinieku un brīvprātīgo darbam, atbrīvots dzīvnieku kopšanas gaitenis un pagaidu režīmā salaboti arī žogu voljeri.

Patversmē ziņo, ka neviens cilvēks un dzīvnieks nav cietis, bet notikušais radījis “pamatīgu stresu un izbīli”.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Ulubele” ir dzīvnieku patversme, kura dibināta 2005.gadā. Patversme izmitina vairāk nekā 500 dzīvnieku.

Sociālo mediju platformā “Facebook” patversmes “Ulubele” pārstāvji raksta: “Vētra atkāpies!!! Un vairs neko neposti. Neviens cilvēks, dzīvnieks nav cietis, bet pamatīgs stress un izbīlis gan. Paldies “Ulubeles” komandai: darbiniekiem un brīvprātīgiem, atbrīvojām kopšanas gaiteni un pagaidu režīmā salabojām sabojātos žogus voljēros.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.