Vētra “Dennis”
Vētra “Dennis”
Foto: AFP/Scanpix/LETA

Vētras “Deniss” dēļ lidsabiedrības Lielbritānijā atceļ simtiem reisu 0

Pievieno LA.LV

Lidsabiedrības “British Airways” un “easyJet” sestdien apliecinājušas, ka saistībā ar vētras “Deniss” tuvošanos Lielbritānijas piekrastei šajā nedēļas nogalē atcels simtiem avioreisu, kas ietekmēs aptuveni 10 000 pasažierus.

Kokteilis
Viņu ceļš ir bruģēts uz panākumiem: 6 vārdi, kuru īpašniekiem liktenis lēmis valdīt
RAKSTA REDAKTORS
“Viņš mani pagrūda malā…” Priekules nelaimīgajā naktī dežūrējošais apsargs atklāj iepriekš nezināmas detaļas par notikušo
Kokteilis
10 latvieši, kuriem pat mākslīgais intelekts piedēvē kosmiski augstu IQ līmeni 77
Lasīt citas ziņas

Meteorologi prognozē, ka vētra sasniegs piekrasti tuvāko stundu laikā un turpināsies arī svētdien, atnesot spēcīgas lietusgāzes, kas var izraisīt plūdus, traucējot autosatiksmi un vilcienu kustību.

Dažos Apvienotās Karalistes rajonos nokrišņu daudzums divās diennaktīs var sasniegt teju mēneša normu, turklāt plūdu iespējamību pastiprina apstāklis, ka daudzviet zeme vēl ir piemirkusi pēc nesenās vētras “Siara” nestajām lietavām.

CITI ŠOBRĪD LASA

Spēcīgas lietusgāzes paredzamas Jorkšīrā. Gatavojoties tam, uz Kolderdeilas pilsētu, kas iepriekšējās vētras laikā pieredzēja nopietnus plūdus, jau nosūtīti palīgā britu armijas karavīri.

Varas iestādes īpaši aicinājušas cilvēkus nostiprināt dārza mēbeles un batutus, kas vētras “Siara” laikā tika nesti pa gaisu un dažkārt nokrita uz dzelzceļa sliedēm.

LA.LV Google ziņās Pievienot
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.