Publicitātes foto

VIDEO. Anna Rozīte nāk klajā ar jaunu raidījumu sēriju “Tuvāk Sev ar Annu Rozīti” 0

TV raidījumu un pasākumu vadītāja, izskatīgā Anna Rozīte izveidojusi jaunu raidījumu ciklu “Tuvāk sev ar Annu Rozīti”, kas būs skatāms Youtube kanālā katru otrdienu, un katrā no sērijām viesosies sabiedrībā pazīstami cilvēki, kuri stāstīs par ceļu uz sevis iepazīšanu.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties 64
TV24
Ķīna paziņo, ka kopā ar Krieviju ir gatava aizstāvēt “taisnīgumu” pasaulē. Vai Ķīna nostāsies uz frontes līnijas?
14 iecienīti produkti, kuru sastāvā ir vielas, kas var veicināt vēža veidošanos 3
Lasīt citas ziņas

“Es no sirds ticu, ja katrs no mums labāk sevi iepazīs, būs tuvāk sev, jo laimīgākā pasaulē mēs dzīvosim kopumā! Tāda arī ir galvenā šī raidījuma ideja!” stāsta Anna Rozīte.

Katra raidījuma uzmanības centrā ir viesis, kurš dalās savā pieredzē un zināšanās, praktiskos padomos, kas palīdz skatītājiem sev paņemt vērtīgus domugraudus, kas palīdz dzīvot harmoniskāku un veselīgāku dzīvi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pirmā raidījuma viešņa ir TV raidījumu vadītāja Kristīne Virsnīte, kura dalās savā stāstā par divu mēnešu ceļojumu uz Āfriku ar vīru un diviem bērniem.

Vēl bez stāstiem par šī ceļojuma grūtajām un priecīgajām dienām, par malārijas risku un vietējo cilvēku ikdienu, raidījumā Kristīne stāsta arī par bailēm, kas parādās ceļā uz sapņiem, par uzdrīkstēšanos, par autismu, par to, cik priviliģēti mēs esam šajā pasaules malā.

Raidījums būs skatāms Youtube kanālā “Tuvāk sev ar Annu Rozīti” katru otrdienu plkst. 18:00, sākot jau no 25. februāra:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.