VIDEO: Artjuhinam aizbrauc jumts pret Znaroka “Dinamo” 0

Sanktpēterburgas “SKA” uzbrucējs Jevgēņijs Artjuhins KHL mačā Maskavā pret Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadīto “Dinamo” pirmajā periodā kādā epizodē no aizmugures uzbrukuma mājinieku aizsargam Jannem Jalasvāram un viņu pamatīgi noslānīja.

Lai krīzes vai kara situācijā neciestu badu… 10 pārtikas produkti, kuri nebojājas gadiem ilgi
“Gaidīja, bet nesagaidīja…” Kamēr izmeklējumi “atpūtās” datubāzē, tikmēr pacientes dzīvība izdzisa gaidīšanas rindā
Kokteilis
Tavs dzimšanas mēnesis atklāj, kā tu reaģē uz pārmaiņām – sakritība ir biedējoša
Lasīt citas ziņas

Agresīvais uzbrucējs nekautrējās sist guļošajam somu hokejistam, par ko saņēma 2+5+10+20 minūšu sodu. Mājinieki gan šajā vairākumā vārtus neguva un spēlē kopumā “SKA” uzvarēja ar 2:1.

Artjuhins ar 127 soda minūtēm ir pārliecinoši nedisciplinētākais hokejists KHL.

{source}
<iframe width=”560″ height=”315″ src=”http://www.youtube.com/embed/10ZOvSfpPlg” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>
{/source}

 

 

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.