Rūdolfs Balcers

Latviešu uzbrucējs Rūdolfs Balcers otrdien guva divus vārtus Amerikas Hokeja līgas (AHL) regulārā čempionāta spēlē, kaldinādams Belevilas “Senators” uzvaru.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi”
Magnētiskās vētras 2024. gada aprīļa beigām – visbīstamākās dienas

“Senators” viesos ar 3:1 (1:1, 2:0, 0:0) pārspēja aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvēto Toronto “Marlies”.

Balcers vispirms spēles astotajā minūtē panāca 1:1, bet 23 sekundes pirms otrā perioda beigām viņš guva pēdējos vārtos šajā mačā. Latviešu uzbrucējs piecas reizes meta pa vārtiem un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Balcers tika atzīts par spēles pirmo zvaigzni.

Liepājnieks šosezon laukumā devies 26 AHL spēlēs, kurās guvis 13 vārtus, veicis 17 rezultatīvas piespēles un iekrājis pozitīvu lietderību +18. Pirms Visu zvaigžņu spēles pārtraukuma viņš no Nacionālās hokeja līgas (NHL) tika nosūtīts uz AHL, taču izsaukumu atpakaļ nav saņēmis.

Rubīns otrdien bija laukumā komandas vienīgajos gūtajos vārtos un tika pie pozitīvas lietderības +1. Viņš šosezon 33 spēlēs guvis vienus vārtus, veicis septiņas rezultatīvas piespēles un iekrājis pozitīvu lietderības koeficientu +4.

“Senators” ar 64 punktiem 48 spēlēs ir līdere Ziemeļu divīzijā, kur piekto vietu ieņem “Marlies” vienība, kas 46 cīņās guvusi 49 punktus.