Rūdolfs Balcers vienu mērķi ir piepildījis, taču NHL viņam vēl nekas nav garantēts.

Latvijas hokejists Rūdolfs Balcers svētdien guva pirmos vārtus NHL, izceļoties Otavas “Senators” mačā pret Karolīnas “Hurricanes” (4:5).

“Kā krāpnieks zināja, ka neesmu izņēmusi paciņu?” Lasītāja atmasko neīsto “Latvijas Pastu” 1
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17
Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis

Balcers spēles 40. minūtē samazināja komandas deficītu līdz 3:4. 21 gadu vecais uzbrucējs izcēlās skaistā manierē – pēc saspēles ar komandas biedru pretinieku zonā viņš it kā neveikli apstrādāja ripu, tomēr ar slidu to nokontrolēja un tuvcīņā pārspēja čehu Petru Mrāzeku.

Zīmīgi, ka tas bija viņa pirmais metiens NHL, kurā debitēja sestdien mačā pret Minesotas “Wild”. Balcers ir 22. Latvijas hokejists, kas spēlējis pasaules spēcīgākajā līgā.

“Senators” sīvā cīņā zaudēja ar 4:5, piedzīvojot astoto neveiksmi pēc kārtas, un līgas kopvērtējumā atrodas pēdējā vietā. Zīmīgi, ka lai arī spēles laiks nebija liels (8:45 minūtes), Balceram tika uzticēta iespēja doties laukumā arī mača beigu daļā, kad komanda centās atspēlēties.