Foto: Filips Smits

VIDEO: Chris Noah izdevis savu pirmo videoklipu 0

Šodien, 13.novembrī, mūziķis Chris Noah publisko videoklipu singlam “Fall Through”, kas tapis sadarbībā ar māksliniekiem Pēteri Vīksnu un Ievu Aleksejevu.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 30
TV24
“Ukraiņi atraduši alternatīvu ATACMS raķetēm,” atklāj NBS majors Slaidiņš
Veselam
“Ēdiens nav tā lielākā nelaime!” Danilāns atklāj patiesību par kuņģa čūlu
Lasīt citas ziņas

Chris Noah dziesma “Fall Through” pie klausītājiem jeb lielākajās Latvijas radiostacijās un mūzikas digitālajās straumēšanas vietnēs nonāca jau septembra sākumā un šobrīd ir izpelnījusies īpaši lielu klausītāju atbalstu ne tikai no pašmāju, bet arī no ārzemju auditorijas, iekļūstot vairākās prestižās mūzikas listēs gan Spotify, gan Youtube.com, kā arī vietējo radio staciju topos.

Britu blogera “AlexRainBirdMusic” mūzikas liste, kurā ir iekļauts singls “Fall Through”, noklausīta jau vairāk kā 900 000 reižu, savukārt straumēšanas vietnē Spotify dziesma pievienota vairākām Indie mūzikas listēm.

CITI ŠOBRĪD LASA

Veidojot dziesmas videoklipu, autori centušies neturēties pie klišejām, taču saglabāt video atbilstoši dziesmas žanram, vienlaicīgi ļaujot skatītājiem radīt savas interpretācijas par redzēto. Vērā ņemts arī fakts, ka šis ir dziedātāja pirmais video, tādēļ viens no uzdevumiem bijis iepazīstināt auditoriju ar galveno varoni.

Par dziesmas saturu Chris Noah stāsta :Dziesmā es no savas perspektīvas stāstu par, to, ka nereti, uzsākot jaunas attiecības, šķiet, ka viss ir lieliski, emocijas ir īstas, tomēr, apstājoties un ieklausoties sevī dziļāk, nākas saprast, ka tas viss ir bijis tikai mirkļa iespaids.

Arī klipā netiešā veidā tiek vizualizēts tas, cik ātri mainās vides, perspektīvas un sajūtas.

Tas ir cilvēcīgi, ka meklējam ko jaunu vai cenšamies rast atbildes uz neskaidrībām.”

Dziesma tapusi kopā ar britu ierakstu producentu Kristoferu Harris (Kristofer Harris), kurš 2018.gada maijā viesojās Latvijā, lai ar mākslinieku ierakstītu trīs singlu kopumu.

Video:

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.