Sports
Hokejs

Oskars Cibuļskis

Latvijas hokeja izlases aizsargs Oskars Cibuļskis otrdien Čehijas čempionāta spēlē izvicināja dūres.

Cibuļskis sākumā aizstāvēja komandas biedru, bet pēc tam saķērās dūru cīņā ar kanādieti Brendonu Nešu. Latvietis kautiņa sākumā vairākas reizes trāpīja pretiniekam pa seju, bet beigās pārāks jau bija Nešs.

Abi kautiņa dalībnieki nopelnīja pa 2+2 soda minūtēm. Cibuļskis un Nešs saķērās arī otrā perioda sākumā, nopelnot vēl pa desmit soda minūtēm.

Saistītie raksti

Pēc spēles gavilēt gan varēja Cibuļskis, jo viņa pārstāvētā Hradeckrālovas “Mountfield” savās mājās uzvarēja Kladno “Ritīrži” komandu ar ar 4:1.

Cibuļskis šosezon Čehijas čempionātā 27 spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis sešas rezultatīvas piespēles.

Hradeckrālovas komanda ir iekļuvusi arī IIHF Čempionu līgas finālā.