Bokseris Kristaps Zutis dažādos laikos

VIDEO. “Es gribēju tā – šortos, čībās un ar “Aldari” rokās.” Kristaps Zutis pastāsta par kāzu aizkulisēm 37

Bokseris Kristaps Zutis un digitālā satura veidotāja Elīna Pakalne 15.decembrī pilnīgā slepenībā mija gredzenus un iestūrēja laulību ostā. Pirms kāzām pārim bija jāveic arī sagatavošanās pasākumi šim īpašajam notikumam. Plānā ietilpa arī kāzu uzvalka pāršūšana, jo viņš pirms kāzām zaudējis 20 kilogramus sava svara.

Reklāma
Reklāma
10 apetīti nomācoši produkti, kas jāēd katru dienu 23
Kokteilis
FOTO. Mākslīgais intelekts nosauc 10 pasaules pievilcīgākos vīriešus. Starp tiem – pretrunīgi vērtēts Latvijas politiķis 100
RAKSTA REDAKTORS
“Darbinieki aizraujas ar iebiedēšanu. Jūtu pazemošanu un pārākuma sajūtu.” Krīzes centrā esošās Līnas dienasgrāmata ar pozitīvu pavērsienu 1
Lasīt citas ziņas

Sākotnēji Zutis vēlējies laulāties treniņtērpā, taču atcerējās, ka to jau ir darījis Kaspars Kambala. Otrā ideja bija šortos, čībās un ar “Aldara” alus pudeli rokā, bet jau atkal ideja tika noairēta, jo topošā līgava vēlējusies, lai Zutis ir šarmants un svinīgs, velkot uzvalku, viņš atklāj raidījumā “Slavenības. Bez filtra” Pirms kāzām pārim bija nepieciešams uzvalku iešūt, jo Kristaps, kā viņš pats pastāsta, notievējis: “Man vajadzētu visu apskatīties, jo es esmu 20 kilogramus vieglāks palicis!”

Kristaps uzvalku konkrētajā ateljē uzvalku kāzām ir iegādājies divas reizes. Zutim šīs būs otrās laulības, par ko Elīna nav satraukusies, jo tā ir pagātne.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Es nepārdzīvoju, ka esmu otrā, trešā vai piektā sieva, tas jau nemaina to būtību. Katram ir sava pagātne, savi cilvēki un pieredze,” viņa paskaidro.

Vairāk skaties video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.