Horens Stalbe dažādos laikos

VIDEO. “Es gribētu, lai visi saprot…” Horens Stalbe atklāj detaļas par dzīvi pēc piedzīvotā uzbrukuma 55

Katrīne Vasiļevska raidījumā “Slavenības. Bez filtra” uz sarunu ir aicinājusi mūziķi Horenu Stalbi, lai noskaidrotu, kā viņam klājas pēc uzbrukuma Dobelē. Lauztās kājas dēļ viņš šobrīd saskaras ar grūtībām pārvietoties un ir kļuvis empātiskāks pret cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Lai arī piedzīvotais atstājis rūgtu pieredzi, Horens neslēpj, ka turpinās palīdzēt nelaimē nonākušiem cilvēkiem.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties 64
Ķīnieši ir sašutuši, jo Putina sabiedrotais sola “pakļaut” Krievijas kaimiņus
Bārmeņi atklāj, kurus dzērienus nekad nevajadzētu pasūtīt “pīķa stundās”
Lasīt citas ziņas

“Es gribētu, lai visi saprot – ja tu boksā kādam iesit un viņš nokrīt, tad tev par to iedod medaļu. Bet ja tu iesit kādam uz ielas un viņš nokrīt, tevi ieliek cietumā. Šis būtu cilvēkiem jāliek aiz auss, un ja viņiem nepietiek līdzcietības un empātijas, tad varbūt tas viņus varētu atturēt,” stāsta Horens.

“Šiem puišiem šis nav pirmais konflikts, bet vienmēr viņi ir tikuši sveikā cauri. Es to saku bez jebkāda ļaunuma. Jaunākajam sitējam ir tikai 20 gadi, un lai man ienāktu prātā iesist cilvēkam, kurš ir 30 gadus vecāks par mani.. Nu tur ir jābūt īpašai domāšanai.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Horens atklāj, ka, kaut arī varmākam cietumu nenovēl, sitējam draudot 3 gadu ilgs cietumsods.

Horens Stalbe un viņa mīļotā Lucine drīzumā kļūs par vecākiem savam pirmajam kopīgajam mazulim

Jau vēstījām, ka mūziķis, grupas “Riga Raggae” solists Horens Stalbe piedzīvojis uzbrukumu. Viņš joprojām cenšas atgūties pēc smagā notikuma.

13.aprīlī Dobelē kādā degvielas uzpildes stacijā izcēlās konflikts starp vairākām personām, kura laikā tika nodarīti miesas bojājumi kādam 1971.gadā dzimušam vīrietim.

Cietušais vīrietis ar gūtajām traumām vērsies medicīnas iestādē, kur saņēmis palīdzību. Par notikušo Valsts policijā sākts kriminālprocess un tiek noskaidroti notikušā apstākļi.

Grupas “Riga Reggae” solists žurnālam “Privātā Dzīve” norādīja, ka uzbrukuma rezultātā viņam ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums un izkustināti kakla skriemeļi.

Dobelē viņš 12.aprīlī bija ieradies kopā ar kolēģi Kristapu Strūbergu. Pēc pasākuma ar Strūbergu devušies uz vietējo benzīntanku pēc karstmaizītēm. Kad ēdiens pasūtīts, degvielas uzpildes stacijā uzradušies vairāki “ne pārāk viesmīlīgi” puiši, vēstīja žurnāls.

Viņi meitenei, kas gatavoja maizītes, veltījuši ļoti rupjus epitetus. Mūziķi palūguši uzvesties pieklājīgi, līdz Stalbem, kurš, pēc paša stāstītā, tobrīd tirdzniecības zālē pētījis preces, agresori uzbrukuši no aizmugures.

Reklāma
Reklāma

Strūbergam agresori nav uzbrukuši, bet uzreiz aizmukuši.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.