Uzņēmēja un inluencere Elīna Didrihsone

VIDEO. “Es nesaprotu, kas tā ir par tādu cilvēku dabu, tādu sugu?” Elīna Didrihsone raudot stāsta, ka kāds apzināti cenšas kaitēt viņas biznesam 53

Influencere un uzņēmēja Elīna Didrihsone asarām acīs vietnē “Instagram” stāsta, ka ticis nobloķēts viņas modes veikaliņa un uzņēmuma “Butterfly” konts soctīklos. “Sēžu un domāju, nu, ko es varu tagad pateikt? Es iegāju savā istabā, nomierinājos…. “Butterfly” profila vairāk nav. Kāds viņu ir “nobanojis”, kaut kur nosūdzējis… ” – Elīna emocionāli iesāk savu stāstu video, ar kuru dalījusies vietnē “Instagram”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties 64
Ķīnieši ir sašutuši, jo Putina sabiedrotais sola “pakļaut” Krievijas kaimiņus
Bārmeņi atklāj, kurus dzērienus nekad nevajadzētu pasūtīt “pīķa stundās”
Lasīt citas ziņas
“Galvenais, ka es saprotu, ka tie ir paši vietējie latvieši. Kas tad vēl cits?” – viņa ir pārliecināta.

Elīna atceras, ka reiz jau tā esot bijis – “nobanots” soctīklos ticis profils, kam bija 65 000 “sekotāju”.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Es nesaprotu, kas tā ir par tādu cilvēku dabu, tādu sugu? Kas nemācēs nekad par citu priecāties… Es laižu gar ausīm visu, ko par mani runā, raksta. Bet tas, ka tu neproti priecāties par kādu citu vispār! Un pacenšas vēl iekakāt cita dārzā! Ak, tev ir labi? Es pacentīšos izdarīt tā, lai tev nav labi!” – uzņēmēja runā emocionāli.

Viņa ir pārliecināta, ka ir daudz ļoti nelaimīgu cilvēku, jo laimīgi cilvēki tā nedara. Elīna video atklāj, ka “Butterfly” veikalam ir bijis vēl otrs profils soctīklos un aicina sekotājus “piesekot” tam un gūt tur visu nepieciešamo informāciju. Tāpat arī vēl aizvien eksistējot profils vietnē “Telegram”, kā arī veikala mājas lapa.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.