Andris Kivičs
Andris Kivičs
Foto: ekrānuzņēmums no Facebook.com

VIDEO. “Es nevēlos nekādu saistību ar Tevi!” Lienes Kivičas konflikts ar meitu nonāk līdz rupjībām un soctīklu nobloķēšanai 105

Ļoti sāpīga un nepatīkama situācija ir samilzusi Lienes Kivičas attiecībās ar viņas atsevišķi dzīvojošajām meitām, jo īpaši – vecāko no viņām. Kā apgalvo sarūgtinātā mamma STV Pirmā! realitātes šovā “Slavenības. Bez filtra”, viņa pēdējo triju gadu laikā ir darījusi visu, lai kontaktu atjaunotu un abu attiecības uzlabotu, taču velti.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus
Kokteilis
Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm
Kokteilis
“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 191
Lasīt citas ziņas

“Lūdzu liec mani mierā, es nevēlos nekādu saistību ar tevi” – šādus nežēlīgus vārdus meita savai mātei velta elektroniskā sarakstē.

Tālāk jau vārdu apmaiņa aizgājusi augstākos toņos, no meitas puses parādījušās atklātas rupjības, līdz Lienei nācies savu atvasi “nobloķēt”. Kā gan iespējams nonākt līdz šādam naidam bērnu un vecāku starpā? Kāpēc lai nebūtu iespējams uzturēt korektas attiecības arī ar otru, atsevišķi dzīvojošo vecāku?

CITI ŠOBRĪD LASA

“Es domāju, ka izšķirošs bija tas periods, kad mēs visi sākumā mēģinājām dzīvot kopā mazā, šaurā dzīvoklītī. Stādieties priekšā – visas trīs meitenes iespiestas vienā istabā, un otrā mēs ar Lieni, tikko svaigi iemīlējušies. Protams, ka viņas dzirdēja mūsu sarunas, visu to .. un saprata, ka mammai tajā viņas istabā ir pašai sava dzīve” – Andrim Kivičam ir sava versija par ģimenes atsvešināšanās sākumu.

Abi laulātie ir vienisprātis, ka galvenā loma meitu un arī pārējās ģimenes noskaņošanā pret Lieni ir viņas bijušajam vīram – kādi izteikumi par to liecina, uzzināsit, noskatoties šo video!

Plašāks stāsts video formātā aplūkojams šeit:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.