Dziedātāja Laima Vaikule dažādos laikos

VIDEO. “Es savā dzīvē negribu melot un es jums nemeloju. Es patiešām esmu uztaisījusi trešo vakcīnu!”: dziedātāja Laima Vaikule atbild “heiteriem” 46

Talantīgā pašmāju māksliniece Laima Vaikule vietnē “Instagram” ar īsu video uzrunāja savus fanus un, acīmredzot, arī tos cilvēkus, kas “nebija mierā” ar viņas pēdējā laika aktivitātēm. Dziedātāja atklāj, ka ir uztaisījusi trešo poti pret Covid-19 vīrusu.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā
Mājas
FOTO. “Īpašnieks izīrē saulainu dzīvokli!” Rīgā var atrast īres dzīvokļus zem 200 eiro mēnesī, bet… 1
TV24
Vitenbergs: Baumu līmenī ik pa brīdim izskan, ka parlamentārā sekretāre ir “nokodusi” ministri
Lasīt citas ziņas

“Es gribu pateikt tiem, kas par mani uztraucas – ar mani viss ir kārtībā, es esmu uztaisījusi trešo poti un nekas cits ar mani nav noticis. Tāpat kā pēc pirmās un otrās, tāpat arī pēc trešās – sāpēja roka. Vairāk neko citu es neizjutu.

Bet, ja runā ar tiem, kas man Instagramā raksta, ka tie bija vitamīni, fizioloģiskais šķīdums – es savā dzīvē negribu melot un es jums nemeloju. Es patiešām esmu uztaisījusi trešo vakcīnu.
CITI ŠOBRĪD LASA

Es nevienu neaicinu vakcinēties. Dariet to, ko jūs uzskatāt par vajadzīgu.

Bet man šķiet, ka vajag ieklausīties valdībā, vajag ieklausīties infektologos, bet, ja jums ir kāds labāks padoms – ar prieku uzklausīsim. Vienā teikumā – es jūs visus mīlu un esiet veseli!” – dziedātāja teic nofilmētajā video.

Jau vēstīts, ka no 6. oktobra Latvijā vairākām iedzīvotāju grupām ir iespēja saņemt vakcīnas trešo devu pret Covid-19. Saskaņā ar zinātniskos pierādījumos balstītu informāciju, Eiropas Zāļu aģentūras (EZA) un Imunizācijas valsts padomes (IVP) rekomendācijām, šobrīd papilddevas vakcinācija pret Covid – 19 tiek rekomendēta: personām, kas vecākas par 65 gadiem, pieaugušajiem sociālās aprūpes centru un pansionātu klientiem, kā arī arī veselības aprūpes sistēmā var tikt pieļauta papildu devas saņemšana tiem darbiniekiem, kam ir ilgstoša saskarsme gan ar Covid-19 pacientiem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.