“Sudden Lights” jaunā albuma prezentācija
“Sudden Lights” jaunā albuma prezentācija
FOTO: publicitātes

VIDEO. Fanes ir gatavas uz neticamo… “Sudden Lights” pārsteidz, atklājot, ko daiļā dzimuma pārstāves dara viņu dēļ 0

Katrīne Vasiļevska šovā “Slavenības. Bez filtra” ieradusies uz grupas "Sudden Lights" koncertu, lai izjautātu puišus par dažādiem jautājumiem. Stāstot par trakākajiem un sirsnīgākajiem fanu izgājieniem, mūziķi atklāj patiesi aizkustinošas lietas.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Neredzamās slepkavas: četri ikdienas ieradumi, kas nemanāmi bojā asinsvadus un palielina trombu attīstības risku
Kokteilis
Ja esi dzimis vienā no šiem trīs datumiem, tev uzlikts īpašs “zīmogs” no pagātnes
Trīs Krievijas iznīcinātāji ielidojuši Igaunijas teritorijā; igauņi pieprasa NATO 4. panta konsultācijas 121
Lasīt citas ziņas

Viņi atklāj, ka ir ārzemju fani, kas mācās latviešu valodu viņu dēļ un raksta mīlestības vēstules. Izrādās, visvairāk vēstuļu no ārzemēm saņem Mārtiņš, jo, kā atzīst citi grupas biedri, viņš vairāk ir tāds starptautiskais puisis.

"Mēs sadalījām sfēras – mēs vairāk paņēmām "vietējo tirgu", Mārtiņš ārzemes," stāsta mūziķi. Pats Mārtiņš spriež, ka, iespējams, viņa izskatā ir kaut kas tāds, kas piesaista vairāk ārzemju fanus. "Varbūt kaut kas eksotisks – mati, es nezinu," saka Mārtiņš.

CITI ŠOBRĪD LASA

Jautāti, vai var atklāt, kādu nelielo noslēpumu, kuru fani par viņiem nezina, Kārlis Matīss atklāj, ka ir kāds mazzināms fakts par otru Kārli: "Viņš ir piedalījies vairākos ūsu konkursos. Pat uz pjedestāla ir kāpis ar medaļām. Kārlim mājās ir stendiņš ar medaļām." Uz Katrīnes jautājumu, vai panākumi gūti Latvijā, grupa atbild, ka "gan Latvijā, gan ārpus tās".

VIDEO: