Latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons svētdien izcēlās ar rezultatīvu piespēli Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā, bet viņa pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda ar 3:1 (2:0, 1:0, 0:1) izbraukumā pieveica Vinipegas “Jets”.

7 pārtikas produkti un dzērieni, kas veicina grumbu veidošanos un paātrina novecošanos 25
4 ikdienišķas un efektīvas lietas: tās palīdz tikt vaļā no liekā svara, ja tev nepatīk sportot 3
Ziemeļamerikas indiāņu zvēru horoskops. Uzzini, kurš dzīvnieks esi tu! 17

Girgensons, kurš arī šoreiz trešajā maiņā spēlēja kā centra uzbrucējs, šajā mačā laukumā pavadīja 12 minūtes un 49 sekundes, kuru laikā veica divus metienus pa pretinieku vārtiem, pielietojas trīs spēka paņēmienus un bloķēja vienu sāncenšu raidījumu. Latvietis uzvarēja arī 38% iemetienu un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Šī mača rezultātu 11.minūtē atklāja “Sabres” hokejists Kails Okposo, kuram, ievadot uzbrukumu, rezultatīvu piespēli iedeva tieši Girgensons. Pēc tam komandas kapteinis Braiens Džionta guva vēl vienus vārtus, bet otrajā trešdaļā Bufalo klubs izvirzījās vadībā jau ar 3:0, kad otro reizi izcēlās Okposo.

Pašā trešā perioda ievadā “Jets” gan vienus vārtus atguva, kad izcēlās dānis Nikolajs Ēlers, bet turpinājumā rezultāts vairs nemainījās.

“Sabres” ripu ķērājs Robins Lēners šoreiz tika galā ar 34 no 35 “Jets” metieniem.

Girgensons šosezon astoņos mačos ir guvis vienus vārtus un atdevis divas rezultatīvas piespēles, nopelnot negatīvu lietderības rādītāju -2.

Savukārt “Sabres” astoņās spēlēs ir tikuši pie astoņiem punktiem. Bufalo komandai tas Austrumu konferencē ļāvis pakāpties uz 11.vietu, bet Atlantijas divīzijā vienība ieņem priekšpēdējo, septīto, vietu.

Jau sestdien “Sabres” aizvadīja agro maču, kad, pārtraucot četru zaudējumu sēriju, ar 3:0 tika pieveikta Floridas “Panthers” komanda.

Nākamā spēle “Sabres” gaidāma otrdien, kad izbraukumā jātiekas ar Minesotas “Wild”.