VIDEO. Gundars Āboliņš izmēģina jauno Kodiaq 1

Tā stāsta, ka viens un tas pats auto dažādās vidēs, dažādās valstīs un pat dažādos gadalaikos izskatās un, kas galvenais, arī brauc citādāk. Jauno Kodiaq jau esam iepazinuši, vizinoties ar to pa Barselonas apkārtnes gludajām šosejām un kalnu serpentīniem. Bet nu kārta pienākusi šo Škodas bestselleru izmēģināt pašu mājās! Tad nu arī turpmākajās minūtēs mēģināsim uzzināt, vai “lācim” iet pie sirds grants ceļi, meži un asfalts, kurš neskaitāmo ielāpu dēļ jau sen pārvērties par savdabīgu auto piekares izmēģinājuma poligonu!

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Vai tiešām tikai sakritība? Cilvēku uzmanības centrā nonācis kārtējais “Simpsonu” pareģojums 13
“Man par to, ka es daru savu darbu, neviens “tējas” naudu nemaksā!” Izvēršas asa diskusija par dzeramnaudas atstāšanu restorānos 79
Krimināls
Kalnciemā atrastās cilvēka mirstīgās atliekas, iespējams, atbilst Annas Jansones aprakstam 30
Lasīt citas ziņas

Un šajā ceļā dosimies kopā ar vīru, kurš vairāk nekā 20 gadus darbojas Jaunajā Rīgas teātrī, bet vēl daudz ilgāk mēs viņu pazīstam kā izcilu aktieri gan uz dažādu teātru skatuvēm, gan uz kinoekrāniem. Tas ir Gundars Āboliņš – augstākās raudzes aktiermākslas meistars, kura atveidotie tēli un citāti folklorizējušies jau kopš „Limuzīna” [Jāņu nakts krāsā] laikiem. Bet Gundars paspēj ne vien filmēties jaunās filmās (kā „Pansija pilī” un „Padomju džinsi”) un spēlēt jaunās izrādēs, bet arī iepazīstināt ar jaunu grāmatu tekstiem LR1 vilnī un pats pa laikam kādu grāmatu vai lugu arī iztulkot.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.